Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van esély arra, hogy Vecsei...

Van esély arra, hogy Vecsei H. Miklós színművésszel a későbbiekben bármilyen kapcsolatot létesítsek?

Figyelt kérdés

Egy ambiciózus fiatal lány vagyok. Nagyon nagy szenvedélyem a színház irànt/ színházzal szemben több éve tart töretlenül. Színész vagy rendező szeretnék lenni. Vecsei H. Miklóst még annó egy színdarabban láttam meg, mostanra már kb. minden YouTube-on megtalálható interjút megnéztem. Szeretném megismerni, akár barátságtól tőbbet is el tudnék képzelni. Úgy érzem, hogy nagyon hasonló a világról alkotott képünk, szemléleteink, értékrendünk. Véleményem szerint jól ki is jönnénk. Igaz, édesapám és édesanyám nem színművész és/vagy rendező, nincs protekcióm. Hogyan tudnék megismerkedni vele? Vevő lenne akár a baráti közeledésemre? Ismerkedik nem ismert emberekkel? Van erre az egész jelenségre esély? Hogyan lehetne kivitelezni?

Rólam és a külsőségeimről annyit, hogy viszonylag magas vagyok, szőkés barna a hajam, világos kék a szemem, sportolok szóval viszonylag atletikus az alkatom. Imádom az irodalmat.

Válaszod előre is köszönöm!



2019. jún. 18. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A művészbejárónál el lehet kapni a színészeket, akár előadás előtt vagy után.:) Menj oda és próbálj meg vele beszélgetni vagy a Poket program kapcsán is jár különböző rendezvényekre, ott is lehet vele beszélgetni.
2019. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az előző válaszoló írta, Poketes eseményeknél, vagy irodalmi beszélgetéseknél, előadások után a művészbejárónál lehet vele beszélgetni:)

De azért felhívnám a figyelmet arra (és kérlek ne vedd sértésnek, egyáltalán nem megbántani akarlak, főleg hogy én is nagyon szívesen beszélgetnék vele:D), hogy ilyen alkalmaknál sokan vannak ott, általábban sorban állnak hozzá az emberek, neki a sok sorban álló lány közül egy leszel, akármilyen csinos vagy, vagy akármilyen kellemes is a társaságodban lenni. Utánad jön a következő ember, Te kb. 5 percet, ha tudsz vele beszélni, az alatt meg... Külön találkozást ismeretlenekkel biztosan nem vállal, tekintve hogy még tök jó programokat is néha le kell mondania, annyira nincs ideje. Illetve: "akár barátságtól többet is el tudnék képzelni" Vecsei H. Miklósnak van barátnője.

2019. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy van párja. Válaszodat azért köszönöm!
2019. jún. 18. 13:42
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudom egy férfi színésszel van most együtt.
2019. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem férfi színésszel van együtt, a párja nő:)
2019. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lényegtelen!
2019. jún. 18. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ismerkedne, rengeteg munkája van, biztos széles a baráti köre, és a korábbi válaszolónak igaza van: sajnos valószínű csak egy lennél neki a sok lelkes lányból. Ne érts félre, ezeket nem rosszindulatból írom, remélem sikerül megismerned egy olyan fiút aki hasonló értékeket képvisel és elérhetőbb ilyen szempontból
2019. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Van barátnője, Horváth Panna.
2020. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
nem szakítottak??Vagy most, hogy vannak?
2020. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem együtt vannak, legalábbis tegnap együtt dolgoztak a második versantológián. nem értem miért jónekik ez a se veled-se nélküled dolog
2020. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!