Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto sorozatokat, (Naruto,...

A Naruto sorozatokat, (Naruto, Naruto shippuden, Boruto) fejenként egy 1-10-ig terjedő skálán, hogyan pontoznátok? Mi az ami tetszik, és mi az ami nem tetszik bennük?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Naruto: 10!! Ez volt az első anime amit megnéztem, számomra minden benne volt ami kellett. Engem nagyon megfogott az egész story és a karakterek. Még máig is ez a kedvenc animém


Naruto Shippuden: 7-8 Ennek az első 200 részét imádtam, szinte jobban mint az eredetit, de aztán nekem valami ott átváltott és többet nem igazán tetszett. Nem kaptam meg azt az érzést amiért megkedveltem a Narutot


Boruto: 3... Hát ami aht illeti hm... még nem néztem végig, kell asszem egy olyan 10-20 rész, de hat... egy igazi szemvedés v3gignézni az erőltetett jeleneteket amelyek magyon igyekeznek hasonlítani az eredetire, de borzasztóan vezetik fel. Viszont azért vannak benne vicces jelenetek meg amik jobban megfognak, de nem egy olyan sorozat amit visszanéznék..


Ezek csak saját vélemények, biztos sokmindenkinek más és más élményei voltak, nem tudom. De én tovàbbra is imádom őket (kivéve Borutot)

ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan úgy vagyok mind az 1-es bár én inkább a Shippudent csak azért pontoznám annyira mert abból az 500 részből nagyon sok csak ismétli magát.


A Boruto ahogy látom most indult be a Two blue vortex mangával, nem tudom mit fognak kihozni belőle mert még a 8. fejezetnél tartanak de jobb eddig mint a sima Boruto volt.

ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 PMC Wagner ***** válasza:

Naruto 10 es. Nagyon tetszett az a világ amit felépített.


Shippuuden 5. nem tetszett, tele plot holekkal meg az előzőben felépített rendszer mintha nem is létezne már. Egyetlen pozitívuma az új karakterek azok faszán ki vannak dolgozva.


A borutot azt nem láttam. Érdemes megnézni?

ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 everlight ***** válasza:

Boruto:5


Indoklás:Sok filler, unalmas részek,egysíkú gonosztevők.


Naruto:Az az igazság hogy sok részre nem emlékszem,tini voltam mikor ment az Animaxon.

ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naruto: 7.5/10

Shippuuden: 9/10

Boruto: 3/10

tegnapelőtt 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Naruto: 8/10. Anno első animém volt. Az alapsztorija, karakterei szerintem tök jók, a zenéje fenomenális, az átlag shounennél mindenképpen jobb ez az anime. A rengeteg filler lehúzza, és időnként témájához mérten túl komolytalannak éreztem.


Naruto Shippuuden: Hát... Legyen 6/10. A Pain-saga végéig simán megadnám neki a 8/10-et. Fölöslegesen elnyújtott és hosszú, de összességében nagyszerű történet, zseniális zenékkel. De végtére is erre az animére is igaz, hogy túl van nyújtva. 500 epizód, 40%-a filler, és mindig jön egy még-főgonoszabb főgonosz, már Madara is sok volt nekem, meg Obito, de aztán Kaguyánál engem elvesztett az anime.


Boruto: 4/10. Azt próbálták meg, ami működött a Korra legendájában pl: modernizáció, következő generáció, új konfliktusok. De valahogy itt egyszerűen nem éreztem hogy bárminemű átgondolás lett volna mögötte. Nem volt egy sztori amit el akarták mesélni, mint mondjuk a Korránál. Ez csak a pénzért készült.

tegnapelőtt 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Naruto: 9/10 Alapvetően jó a történet, viccesek a részek, csak nekem az idegesítő lánykarakterek (sakura, ino, tenten) húzzák le a sorozat színvonalát. Viszont a zenél nekem is nagyon bejönnek!


Shippuden: 8/10 Szerintem annyira nem vészes a sok filler, legalábbis engem annyira nem zavart. A történet jó, a karakterekből nekem kicsit sok van, és nehéz megjegyezni h kinek melyik a háttérzörténete. Viszont a zenék még mindig jók!


Boruto: 2/10 Unalmas, a Naruto felvizezett változata. Egyszerűen nálam nincs meg az a valami ami miatt egyhuzamban leülsz és meg bírsz nézni 10részt is akát. Én az első pár részt bírtam végignézni, nekem annyira nem tetszett.

tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A sima naruto kicsit unalmas mert sok benne a magyarazkodas/elemezgetes/flashback. Tehat nem nagyon van benne folyamatos harc. A sztori kituno es hangulatos az egesz, vicces es komoly jelenetekkel egyarant. 8/10


Shippuuden: a harcol sokkal jobbak, komolyabb a story, jobb/tobb karakter, rengeteg flashback es magyarazkodas amit egyebkent is felfognal magadtol .grafikailag gyengult a sima narutohoz kepest idovel. 8.6/10


Boruto: nem sokat lattam belole de nem is tudtam nezni mert nem vette be a gyomrom: 3/10


Es fillereket nem neztem szoval anelkul szamitottam

tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!