Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogyan rendeltek Pup Up...

Meowka kérdése:

Hogyan rendeltek Pup Up Parade figurákat?

Figyelt kérdés
Nyilván sokan nem szoktak, meg inkább itthon veszik meg viszonteladóktól, de annyira túlárazzák bakker... Pl adott egy figura, ami adóval együtt 5500¥. Ez átváltva 13.245 forint, de ugyanezt a figurát itthon 21-23.000Ft-ért találod meg, és még a szállítási költség is mellé természetesen. Inkább akkor rendelek magamnak, akkor is, ha 1-2 hónap akár míg ideér (biztosan gyorsabb amúgy sokkal), de akkor ha már meg van mondjuk 15.000-ből, akkor azt mondom oké, így megérte várni. A saját oldalán általában minden figura "out of stock" így kiesik ez. De mindig látok olyat csoportokba, hogy xy (amúgy jó áron) kínálja, bontatlan figurát, és vajon ő honnan szerezheti be, hogy alacsonyabb áron is megéri neki eladni? Mennyiért szerezhette be akkor amúgy? No meg honnan?

ápr. 16. 10:21
 1/1 anonim válasza:

Szia. Én aztjavaslom néz szét temun vagy wishen,jóval olcsóbbért szerzel be bármit is,mint itthon és elég hozzá kifogni az igazán jó ajánlatokat,amik amúgy még minőségiek is,azon felűl,ha nem érkezne meg a termék vagy hibás a hirdetéstől függően visszaküldhetet,visszatérítik vagy olyan is szokott lenni,hogy kvázi vissza sem kell küldened,uyanakkor visszakapod az árát is. Én már több éve vásárolok wishről és megbízható, temut csak kb fél éve kezdetem el "próbálgatni" de eddig meg vagyok vele elégedve, min 2-3 nap max 10 napon belűl megérkeznek a termékek,ráadásul most szállítási díj sincs.

Szerintem egy próbát megér. Sok szerencsét. :D


Temu:

[link]


Wish:

[link]

ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!