Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen az eddigi 2024-es...

Milyen az eddigi 2024-es Ecchi anime felhozatal? Esetleg tudnátok olyan sorozatokat írni, amik nektek tetszenek?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Itt egy top 10-es lista Ecchi kategóriában.


[link]

ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ja és aránylag jó szavazatot kapott a Mushoku Tensei, 81%-ot ért el, a többi elvileg nem valami jó, de ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az tényleg rossz, lehet, hogy jó, de javaslom, nézd meg azokat is és döntsd magad, hogy tényleg csak 50 akárvalamennyit érdemel, vagy jóval többet is érdemelne! :)


1-es voltam.

ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Az Isekai Onsen Paradise jóval többet érdemelne 49%-nál, ha százalékban értékelném az animét, személy szerint 85%-ot adnék, mert viszonylag jól eltalálták a történetet.

Szubjektív véleményem, én így látom.

ápr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és itt a további lista, van miből válogatn! ^^
ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3


???


Jól eltalálták a történetet? Nincs is benne történet. Az egyetlen dolog benne az eye candy, de azanimáció minősége kritikán aluli. Még sok is neki a 49%.

ápr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm belenéztem 1-es a Mushoku Tensei-be eddig tetszik.És a többi sorozatba is szerintem belevágok amint ennek a végére érek. A többeknek is köszönöm a válaszokat. Azokat is megnézem ha még tudok írni azokat is örömmel fogadom.
ápr. 18. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!