Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az erősebb, Itachi vagy...

Ki az erősebb, Itachi vagy Kabuto?

Figyelt kérdés

Ki győzne a csatában 1v1-ben, és milyen fölénnyel?

Szeretem Kabutot, szerintetek elverné Itachit? Kígyó Kabuto vs élő Itachi?

Gondolom a sima ember Kabutot elverné Itachi



máj. 23. 03:23
1 2
 1/11 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Szerintem túl álmos voltál amikor kitetted ezt a kérdést, esélye sincs Kabutonak mivel Itachi már legyőzte a Kígyó Kabutot ráadásul úgy hogy az Edo Tensei-el volt visszahozva a halálból és úgy győzte le Itachi hogy ne okozzon neki fizikai sérülést míg Kabuto azon volt hogy megölje Itachit szóval nem Kabutonak esélye sincs Itachi ellen. Itachi már 13 éves korában Anbu volt. Gyakorlatilag Kabuto egy frissen chunnin vizsgázó kis gyerek Itachihoz képest
máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Joo de sasuke segitett Itachinak, miatta jott ki pl a genjutsubol is. Tehat azt mondod hogy a kigyo kabutot aki tulszarnyalja orochimarut sokkal, Itachi legyőzné könnyen ha megölhetné?
máj. 23. 08:11
 3/11 AlexKieninger ***** válasza:
100%
Sasuke segített? Szó szerint hátráltatta Itachit. Nem miatta jött ki a genjutsuból Itachi saját magát hozta ki a genjutsuból Uchiha Shisui Mangekyou Sharingan-jával. Itachi-t eleve lehetetlen genjutsu-ba tenni hosszú időre mivel ennek a technikának a mestere. Ja és Kabuto messze nem szárnyalta túl Orochimarut. Ezt még Itachi is megalapította miszerint Kabuto csak szeretne olyan lenni mint Orochimaru de sosem lesz az.
máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Bojler
máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Az előttem lévők nagyon jól leírták

Kabuto kb. olyan szinten van mint egy erősebb jounin, pl. Zabuza,Yamato, Asuma

máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ugy ertem hogy a tayuya genjutsubol egymast szedtek ki.

Mi? Kabuto joval tulszarnyalta orochimarut. Kabuto tudja a tokeletes kigyo remete modot. Meg muki tensei, sangeki no jutsu stb. Hát orochimarut legyőzte Itachi 1 mp alatt amikor a szemébe nézett. Kabutoval azert megkuzdott. Ertem h a legtehetsegesebb karakter Itachi. Viszont akkor ha ilyen erős akkor Paint és legyőzte volna, azért a halála után mentek konohára Painék.

máj. 24. 01:19
 7/11 AlexKieninger ***** válasza:
Pain-t nem győzné le még ha le is tudja győzni mert veszélyeztetné hogy lebukik hogy Konoha szövetségese. Pain Akatsuki tag Itachi nem kockáztathat úgy kellet tennie mintha Konoha ellen lenne. Itachi mindent megtesz hogy ne bukjon le még az öccsét is félholtra verte akit szeret.
máj. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lenyeget nem ertetted meg. Ha megtamadjak konohat amikor meg el akkor Itachi segitett vna konohanak. Az volt neki a legfontosabb. Masik meg Itachi erosebb Pain-nel. Nagatot is o gyozte le amikor felelesztettek, Naruto mrg Bee mar majdnem meghalt ellene. Ott is csak nyug volt Itachi hatan naruto meg bee
máj. 25. 00:05
 9/11 AlexKieninger ***** válasza:
Ebben igazad van, bár Naruto jól jött mivel benne volt a Sharingannal rendelkező varjú
máj. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Uhh, mi lett volna vele ha nincs ez a varjú narutoban?
máj. 25. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!