Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Írnék egy történetet, szerinte...

Írnék egy történetet, szerintetek? (többi lejjebb)

Figyelt kérdés

Fantasy,Humor,Romantika lenne összesítve.

Amúgy Anime fan vagyok, szóval a képzeletem az amúgy is eltérne az olyan regényektől, könyvektől, stb. ahol élő emberek a főszereplők meg ilyenek. Úgyhogy Japánban játszódna, és olyan fantáziával mint amit az effajta rajongóktól megszokhattak a fanok.

A alaptörténetet nem írnám le, mert nincs köze a kérdésemhez(szerintem). Csak annyi lenne, hogy: Elkezdjem?



2012. ápr. 6. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbálkozást megér, persze azt senki sem garantálhatja, hogy a történeted sikeres lesz meg ki is lesz adva, de számtalan előnye van annak, ha valaki írni kezd, úgyhogy én azt mondom, hogy kezdd el.

Vannak amatőr írói oldalak, ahova fel lehet tölteni, és ott véleményeket tudnak mondani a fejezeteidről, tehát ott fogsz még kapni biztatást, vagy tanácsokat, hogy mivel teheted jobbá azt a történetet.

2012. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nyugodtan kezdj bele :DD szerintem nagyon jó ötlet és nem veszíthetsz vele semmit ha elkezded ^^
2012. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdd el, jól hangzik :) Ha nem is sikerülne befejezned (nekem sajna sokszor elfogy menetközben a lendület), te akkor is jól szórakoztál, meg fejlődik azzal is a kreativitásod, készséged. És lehet, egyszer ez a tapasztalat segít egyszer befejezni egy mesterművet! :)
2012. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj. :D
2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, elkezdted?
2020. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!