Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most komolyan egy nő szinkroni...

Most komolyan egy nő szinkronizálja Luffy-t? (one piece)

Figyelt kérdés
egy nő a japánhangja?????:OOOOO

2012. ápr. 29. 16:26
 1/10 Vree ***** válasza:
100%
Fiatal fiú szereplőknél nem ritka.
2012. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Narutonak is egy nő a szinkronszínésze, nincs ebben semmi különös - egyszerűen csak van hozzá tehetségük, hogy egy férfi hangot is eljátszanak.
2012. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

A japán szinkronszínészek(seiyuu-k) gyakran csinálják ezt. Náluk teljesen megszokott dolog, hogy gyereknek, fiatal fiúknak, de nem ritkán érett férfiaknak is nők adnak hangot.

A példa kedvéért érdemes ránézni Romi Paku szerepeinek listájára: rengeteg más mellett ő a hangja Edward Elric-nek, de női karaktere csak elvétve akad.

2012. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húha hát köszönöm a válaszokat:D akkor új világot építek magamban mert most valami összeomlott xD
2012. máj. 1. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Amikor megtudtam én is összeomlottam :D bárhogy is hallom Luffy hangja nekem mindig egy fiú hangjának tűnt. Még akkor is nehéz elhinni, amikor próbálom a hangot és szinkronszínész képét hasonlítani.

Amúgy meg szerintem mindegy ki szinkronizálja, de állati jól csinálja :D főleg ugye a sok kiabálás, és a komolyabb pillanatok, egyáltalán nem tudtam elképzelni, hogy nő csinálja.

De Luffy-hoz ez a hang jól illik, és szerintem hogy a tudat hogy a karakter akinek adja hangját fiú, ez is bezavar, de egy idő után miután megtudtam, néhol azért (legalábbis én) észrevettem, hogy egy kicsit azért tényleg nőies :)

2012. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 waland ***** válasza:
Ez nem olyan meglepő, Pogány Judit is adta a hangját fiú szerepekhez (kis Vuk, Gohan, Goten), Zsigmond Tamara Kuramaként szintén fiú szerepet játszott (bár ott azért gyanús, hogy a készítők szokás szerint csak a szinkronlistát nézték meg, azt, hogy Kurama egyébként férfi, már nem sikerült)
2012. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most esett le az állam xDD nem is tudtam, hogy Kurama fiú. Hát igen, a hang megtévesztő lehet xD
2012. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

igen, egyébként Tanaka Mayumi gyakran szikronizál fiúkat ha utánaolvasol, és nem hangzik lánynak, bár kicsit túl gyereknek egy 17 éveshez :D bár hozzá passzol ;-)

Egyszer arra lennék kiváncsi hogy hangzik ha lány-t szinkronizál...(ha valaki tud egy linket, lsz küldjetek)

2012. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 knakx ***** válasza:
100%
mieret? szerintem remekul illik Luffyhoz a hangja. engemet nem zavar es szerintem ilyen aprosagokon nem kell fenakadni. a lenyeg a tortenet!
2012. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csodás Luffy hangja, egyáltalán nem lehet észrevenni, hogy nő... Képzeld azt, hogy pasi. Különben is, Luffyba vagyunk beleszeretve, nem a szinkronhangjába xD
2013. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!