Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most komolyan mindenki megijed...

Most komolyan mindenki megijed a Paranormal Activity-n csak én meg a haverom nem?

Figyelt kérdés

Mindenki el van szállva, hogy hú de félelmetes meg mit tudom én, holott tele van klisével, az egész kiszámítható, másfél órából nagyjából negyven perc teljesen jelentéktelen és úgy en bloc pocsék. Színészi alakítás nuku, a démon meg egy vicc, a sztori több sebből vérzik. Második rész szintén, az Entityről meg már ne is beszéljünk.

De haverom jobban leírja:

[link]

(mondjuk a második rész sztoriját csúnyán benézte, de ez annak köszönhető, hogy már unalmamban csokival dobáltam)


Na szóval van még olyan, aki szerint ez egy béna film? Aki pedig félelmetesnek találta az mitől rémült meg?


2011. aug. 10. 01:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor néztem meg mikor kijött, engem az ilyenek nem hatnak meg. Ez csak egy monitor, nem fog megenni.
2011. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értelek, csak hát én horrorb*ziként direkt ráizgultam, erre kapok egy olyan fosch-t, ami nem hogy horrorként, de még filmként sem állja meg a helyét. Az egész egy röhejes marhaság, a kettő meg csak rátesz egy lapáttal a blődlifaktorra. Az Entity meg a többi Asylum filmet is alulmúlja, egy nézhetetlen ratyi. Egyszerűen nem értem, hogy tudott egy ilyen gyenge film ekkora népszerűségre szert tenni. :/
2011. aug. 10. 02:06
 3/3 anonim válasza:
Hát én őszintén bevallom egyszer megijedtem a végén mert már majdnem horkoltam aztán meg hirtelen valami becspódott ( a faszi holtteste) és attól egy kicsit összerezzentem de számomra is nagy csalódás volt egyész végig vártam a befosós részeket...
2011. aug. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!