Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail anime. Szerinted?

Fairy Tail anime. Szerinted?

Figyelt kérdés

A mangát nem olvasom, csak az animét nézem.


Most is folyamatosan nézem. A kedvenc sorozataim között van, de valami miatt úgy érzem hogy ellaposodott. Mármint az eleje nagyon tetszett jó poénok, harcok akció, mindig vártam a következő részt. D mostanában nagyon nem tetszik,

Először az Edolas-os rész amit untam, de végignéztem. Nem nagyon voltak komoly harcok. A Tenrou Jima arc is tetszett, de a vége szerintem szar lett. Most pedig ez a 7 év ugrás elég nagy baromság...

A múlt heti rész vagyis az a rezgő seggű valami, pedig már kín volt, szerintem biztos filler,(nem tudom) de igazán sz'ar volt. A poénok már nem voltak viccesek.

Ha jól tudom, most kezdődik a következő ilyen nagyobb esemény(csak hallottam) ha ez sem lesz jó, szerintem dobom.

Arra vagyok kíváncsi, hogy neked mi a véleményed? Nekem a kedvenc részeim a Nirvana-sok voltak, szerintem az a legjobb az egész sorozatban.

Ami még nagyon idegesít, az Wendy. Szerintem tök fölösleges, eléggé útban van, a hangjától meg kikészülök.

Lehet, hogy nagyon panaszkodom a sorozatra, de szeretem. Tetszik a történet, a karakterek jók, (mármint a főszereplők) Erza, Levy, Gray ,Lucy, Happy, és Natsu az egyik kedvencem. Meg ha jól hallottam, azért vannak benne ilyen hülye állatos karakterek, meg kevés vér mert ügye a kisebbek nézik többen vagyis a 12 év és azalli, utána a 12 év fölöttiek.

A sorozatban a zenék nagyon tetszenek, főleg az op-ok, és az ed-ek is jók.



2012. máj. 3. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a nirvana az edolas és a S osztályu vizsga arc is nagyonjó volt , filler a 125töl kezdődött aszem , a rezgő seggü szar filler , sajnos még sokáig fillerlesz mert nagyon beérte e a mangát :D


Amugy szerintem legjobb anime a op-val, meg a sajnos abbamaradt Beelzebub-al egyetemben jelenleg.

2012. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva van: az első részek még jók voltak, de a nirvánás arknál feladtam. Nemrég viszont újra nekiálltam és az edolasnal végleg bekerült a top10-be és azóta is egyre jobban tetszik. Most sajnos fillerek vannak és még lesznek is egy jó darabig - kap egy teljes fillerévadot, mert beérte a mangát.
2012. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát remélem lesz valami jó, mert nem akarom abbahagyni :D
2012. máj. 3. 20:36
 4/14 anonim ***** válasza:
olvasd el a mangát,
2012. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Áh, igen :D már elkezdtem,úgy döntöttem érdemesebb inkább a mangát olvasni (habár mangába nem szeretem a shouneneket[lány vagyok] ezt most jobban kedvelem). Ez sokkal érdekesebb mint az anime :D

Köszönöm a válaszokat :)

2012. máj. 5. 15:15
 6/14 anonim válasza:
Szerintem meg pont most pörög fel, jön Zeref, Jellal (Gerard) is remélem hamarosan megmutatja mit is tud igazából.
2012. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Én egyet értek veled !

Szerintem az eleje jó volt,de ezek a részek ami utána jöttek minősíthetetlenek!

Wendy felesleg szerintem is,mert hogy egy ro'adt szót nem tud úgy kimondani hogy nem nyávogna szánalmas!!!

Remélem most jobb lesz! :)

2012. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 csency888 ***** válasza:

szerintem ez a legzseniálisabb anime... :DD

az a rezgő seggű rész annyira gáz volt hogy már vicces...a mangát is szeretem. pl a gérard+erza résznél totál behaltam annyira cuki...

am szerintem a 12 éven aluliaknak nem igazán való ez a hengtai stílus.. merthogy vannak benne ilyesmi részek is

2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hentai részek ? te szerintem mást nézel :D
2012. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
inkább nagyon sok a fanservice :)
2012. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!