Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit nézzek? Mikor folytatódik?

Mit nézzek? Mikor folytatódik?

Figyelt kérdés

valami animét lehetőleg horrort olyasmit mint a Blood c és az elfen lied, vagy esetleg a bleach-hez hasonlót


Amúgy mikor folytatják az elfen liedet??



2012. máj. 10. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bújj, bújj, szellem
2012. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet, arról már régen hallottam és ár részt láttam is, amint befejeztem azt amit most nézek elkezdem
2012. máj. 10. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az Elfen Liedet folytatják, max majd jó pár év múlva remake-et csinálnak, és hozzádobnak még több részt. Másodszor pedig már eltelt az anime óta asszem 8 év, úgyhogy második évadban csak a remake-es dolog merülhet fel.

Ajánlani akkor ajánlom az Another-t. 2012-es téli szezonból való. Ha láttad a Blood-c-t akkor gondolom ismered a Blood+-t ami valamilyen szinten kapcsolódik a c-hez.

Annak ellenére, hogy nem láttam, sokan jót mondanak a Higurashi no Naku Koro ni-ról.

Nekem nagyon tetszett a Mirai Nikki és a Deadman Wonderland is. A Shiki is rohadt jó sorozat. Talán a most futó Sanka Rea is ide sorolható, de ez nem igazán tudom.

Annyira nem tetszett az Ookami Kakushi, de egyszer nézhető volt, annyira nem véres.

A Dath Note is horror gondolom ismered, ha nem akkor nézd meg :D de nem az a véres-kaszabolós

A Jigoku Shoujo (Hell Girl) ezt meg látni mindenképp.

Ami nagyon jó volt a zombis High School of the Dead.

Most ennyi ugrott be, remélem segítettem :)

2012. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami a legvérengzősebb anime az egész közül az a Hellsing :-D van egy 13 részes magyar sorozata érdemes megnézni de leginkább a 10 kötetes OVA részeit azok a legjobbak igaz feliratosak de szerintem megéri akkor is megnézni... az Elfen Lied-et valóban nem fogják folytatni pedig az is egy jó horror anime de úgy tűnik nem igazán van nagy sikere ezért is nem csinálnak több részt neki vagy talán valami más miatt....
2012. máj. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!