Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani animéket?

Tudnátok ajánlani animéket?

Figyelt kérdés
Death Note, Dragon Ball-Z-GT, Naruto, Naruto Shippuuden, Lovely Complex, Full Metal Panic ... Ezeket láttam, meguntam... Igazából az FMP és az LChoz hasonló animékre lennék kiváncsi, persze nem kérek olyanokat amik 500 részesek azt nesze nézd meg.. tehát ilyen Death Note meg Lovely Complex hogy 20-30 részes! Köszönöm!

2012. máj. 14. 20:02
 1/9 Kamcikusz válasza:

Nézz rá Hellsingre :) [link]

az első rész kicsit bizarr, de a többi az jó :)

2012. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, ahogy a kommentből kivettem ez egy vámpíros anime szóval nem szándékozom megnézni, de azért köszönöm! Sokkal inkább érdekelnének a hadi technikai dolgok és az ilyen "vicces" animék
2012. máj. 14. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Guilty crown

Code geass - ha még nem láttad, kötelező!!

Beelzebub - 60 részes shounen vígjáték, az utolsó rész kivételével nekem végig tetszett, szerintem érdemes belekezdeni

2012. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inuyasha

Nekem örök kedvenc. Szerelem, harc, démonok, engem meggyőzött. Hátránya, hogy 180 rész körül van + 4 film.

De a szereplők miatt megéri megnézni úgy az első 30 részt. Onnantól kezdve már csak magától kattint az ujjad tovább.


Vagy ha rövidet akarsz, akkor Yugioh The Abridged Series. Ha ismered a Yugioht, akkor odab@sz.

2012. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

K-ON

Kore wa Zombie Desu ka

Working!!

Mirai Nikki

Gosick

Durarara

Black Lagoon

Toaru Majutsu no Index

2012. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mosolyogtatóbb verzióból:

Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Yondemasuyo, Azazel-san

Toradora



Code Geass meg alap :)

(a guilty crown igen sok dolgot ebből vett át. Csicsásabb meg újabb talán, de a code geass sokkal jobb nála mindenben)

2012. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Soul Eater (51 részes)
2012. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Toradora is megnézve! Ezt nevezem animének, nagyon tetszett! Köszönöm! :D
2012. jún. 10. 10:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki tud mást?
2012. aug. 20. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!