Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tuttok nekem ajánlani yuri...

Tuttok nekem ajánlani yuri animéket? (de leginkább mangákat végül is tök mindegy csak anime/manga legyen ^^)

Figyelt kérdés

Már ismerem (és szeretem) a Strawberry Panic-et, Candy Boy, Kannazuki no miko, Maria-sama ga miteru, Aoi Hana, Kämpfer és a Yami to Boushi to Hon no Tabibito, Girlfriends

Ezen kívül tuttok nekem valamit ajánlani? vagy Morinaga Milk-től yuri mangákat? (pl. Girlfriends)


2011. jún. 18. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Animében még jó sztem az Oniisama e... Tudok még címeket mondani, csak azokat én se láttam még vagy félbehagytam, mert nem tetszett, pl. Shoujo Kakumei Utena, Simoun, Sasameki Koto, Blue Drop

Ha manga kell, akkor meg nézz körül a "Lililicious"-ön! :)

2011. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kashimashi ^^ Végülis fiu a főszereplő vagyis az elején aztán átváltozik lányneművé O.O de am egész érdekes nekem eddig a kedvencem >.< van anime és manga (a manga jobb) xD
2011. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!