Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki ismer ezekhez hasonló...

Valaki ismer ezekhez hasonló animéket?

Figyelt kérdés

Sziasztok


elég furcsa az ízlésem nah szóval ismer e valaki ezekhez haszonló animéket amiben valamilyen mágia/vagy más egyéb képességnek van szerepe


Ao no Exorcist

Buso Renkin


és az is jó lenne ha rövid lenne...

elég furcsa az ízlésem de nem kell kritizálni nekem ez tetszik:) előre is köszönöm a válaszotokat :))



2012. máj. 29. 13:57
 1/4 Shiroku ***** válasza:

Ne aggódj, nekem is ilyesmi az ízlésem, bár a Buso Renkint nem láttam ;]

Igazság szerint elég sok ilyesfajta anime van. A legfontosabb kérdés az, hogy mennyire szereted a sötétebb hangulatúakat, és hogy láttad-e már a "leghíresebbeket".

Az én személyes kedvenceim például a Koroshitsuji I-II. és a Pandora Hearts, és ha szereted a szamurájokról/nindzsákról szólókat, akkor ajánlom neked a Nabari no Ou-t is. (Ez utóbbira azt mondják, hogy olyan, mint a modern Narutó, de igazából nem tudom, hogy ez mennyire igaz, mert nem nézem a narutót x)

2012. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)))))) rendes vagy hogy pazaroltál rám 5 percet legalábbis nem tudom menyi ideig tartott le írni de nagyon hálás vagyok érte mert elkezdem nézni valamelyiket amúgy mind 3 tetszik:))))))
2012. máj. 29. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Slayers - vidám hangulatú, aránylag poéndús, varázsos. Igazság szerint csak ezt az egyet ismerem ebben a témában :D
2012. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zero no Tsukaima

(Egy mááágikus királyságban játszódik a sztori, gondolom ez várható volt... Egy olyan helyen, ahol a nemesek varázsolni tudnak/tanulnak. Minden nemesnek kell egy szövetséges/segéd (nem emlékszem mi is a neve gomenne)és innentől lesz izgibb a sztori.. Bár a Harry Potter utalást egy helyen észre lehet venni: a suli igazgatója kiköpött Dumbledore, csak perverzebb :s )

Slayers

(Több évados, bár a Zero no Tsukaima is, vicces, és már-már klasszikussá vált)

2012. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!