Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok a D. Gray-man/Pandora...

Tudnátok a D. Gray-man/Pandora Hearts/07 Ghost/Ao no Exorcist-hoz hasonló animéket esetleg mangákat mondani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszettek ezek az animék, és a mangáikat is szeretem, csak sajnos most egyiknél sincsen újabb manga fejezet és már nem tudok újabbat találni, ha valaki tudna ilyesfajtákat mondani nagyon megköszönném :)
2012. febr. 21. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Angel Beats! - Legjobb anime a világon , Látni kell nemlehet leirni!

Sekirei

Sekirei : Pure Engagement

Yumekui Merry

Rosario To Vampire

Rosario To Vampire Capu 2

HELL GIRL

HELL GIRL s2

HELL GIRL s3

Fairy Tail (folyamatosan fut)

Kampfer!(echi)

Beelzebub(folyamatosan fut, belehet rajta szarni a röhögéstöl :D)

Sacred Seven

Code Geass-ok

.hack // -ek

Gintama

HighShcool DxD (inkább Echi)

Kanokon(echi)

Elfen Lied (Brutálisan Eltalálták , föleg a mangát , de a sorozat is jó , Elég sok benne a vér meg a levágott fej)

Deadman Wonderland(véres)

Black Rock Shooter * (harcos , echi)

Sousei no Aquarion (Harcos)

Aquarion EVOL (harcos ,echi,sousei folytatása)

Kiss x Sis (NUKER echi!)

Fate Zero

Mayo Chiki (echi, van benne 1-2 "verekedés")


Ennyi jutott eszembe hirtelen .

2012. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát első kicsit összevissza irogatál mindent.Pl a blackshooterben igazándiból nem harcolnak,csak az érzéseket jelenítik meg így.(Az álmokban,vagyis ez jött le nekem)


Huh abból amiket említettél csak kettőt ismerek.A D.grayman-t meg az Ao no exorcistot.

Ha valami lightosabbat akarsz akkor én a Kekkaishit és a Kenichit ajánlanám.Kekkaishinek szerintem a hangulata az ami engem nagyon megfogott.Kenichi meg egyszerűen jó.Röviden a története,hogy van egy gyerek aki gyerekes álmok miatt erős akar lenni,és pont emiatt bajba kerül,amiből csak úgy tud kikerülni,hogy erősebbé válik,viszont az erő mindig újjab bonydalmakkal jár.Van pár szadista mestere és ők edzik.51 részes anime.A mangának csak egy részét dolgozza fel,de még lehetséges,hogy folytatják.

2012. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1.Skip Beat, a bosszúból sztárráválásról szól,de igazán érdekes és vicces anime.

2.Soul Eater, démonvadászos anime, amiben nincs szinte semmi vér meg ilyesmik, de rohadt vicces.

3.Durarara, nincsenek rá szavak :D.

4.Hidan no Aria, kicsit perverz,különleges elit, fegyveres, C.I.A. szerű iskolába járó tinikről szól.

5.Ouran High School Host Club, 1 csaj szereplője van akiről azt hiszik fiú és ezért neki is más lányokat kell "szórakoztatnia" >:)

2012. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!