Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Angel beats-hez hasonló...

Angel beats-hez hasonló animet ismer valaki?

Figyelt kérdés
Ugyan olyan rajzolású, és poénú anime kellene.

2012. jún. 16. 12:31
 1/4 anonim válasza:
Hát nekem fingom sincs arról az animéről de ha esetleg konkrétabban leírnád mire is gondolsz tudnék segíteni :D
2012. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. jún. 17. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Az Angel Beats! az egyik legjobb anime szerintem , maga nemében nagyon ver mindent :D

Esetleg tudom ajánlani : Elfen Lied , Mirai Nikki , Katanagatari.


Elfen nagyon véres , de hasonló az egész anime hangulata mint az AB! utcsó két része.

Mirai Nikki is kicsit véres , de ott kicsit más miatt szenvednek , sokkal fordulatosabb(főleg az utcsó 10rész) mint bármilyen más anime .Számomra a Mirai Nikki a Top1 :D


Ha Deppi Endedt keresel : School Days , a vége elég véres , amugy Slice of Life , de közepétől elég yandere az egész.AA-n is az van irva aki lelkileg öszevan törve annak nem ajánlott !


Ha poént , a most futó Haiyore! Nyaruko-san , nagyon odavág , szerdán van a 11.része asszem. Hatalmas comedy , kis harc-al , kis echi -vel.


Esetleg : Clannad & Air , bár gondolom ezeket láttad ezek alapművek.

2012. jún. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2012. jún. 18. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!