Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Death Note-on kívül tudtok...

A Death Note-on kívül tudtok ajánlani valami fordulatos, izgalmas anime sorozatot? Ha lehet, akkor magyar szinkronosat.

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Hmmm, hát sajnos nem szinkronos, de a Baccano! eszméletlen fordulatos. Sokan szeretik a Code Geass-t is, bár nekem nagyon nem jött be.
2012. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 timi1999 ***** válasza:

Blood+

Blood-C

Devil May Cry

2012. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem szinkronosak, de a Code Geass és a Darker Than Black jónak tűnt a Death Note után.
2012. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Code Geass-t és a Darker Than Black (második évad sztem. nem lett a legjobb..)-et én is csak ajánlani tudom, ezeken kívűl talán még a Guilty Crown az ami fordulatos.
2012. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 23. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a szinkronigényedből leveszel : Baccano!, Code Geass , Mirai Nikki, Angel Beats!,Elfen Lied,Gantz,Blood +,Claymore,Full Metal Alchemist : Brotherhood
2012. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

inkabb feliratos animeket keress, mert igaz h szinkronosan is vannak jok, de a legjobb animeke tobsege feliratos...szinkronosat tudok ajanlani: Fullmetal alchemist, mind 2 evadot meg kell nezni (nem ket evadrol van szo igazabol, hanem 2 fele feldolgozasrol), a masik a Nana...meg joo szerintem a Monte Cristo grofja is, bar nekem az konyvben jobban tetszett mint animeben, es meg a Soul eater amit erdemes megnezni, honey and clover...igaz sem ez sem a nana nem igazan hasonlit a death notera, de leirtam... meg ami nagyon joo a nodame cantabile, aminek csak az elso evadja szinkronos, a tobbi feliratos...


Feliratos animek kozzul: Gosick, ami megeri nagyon, Kuroshitsuji, Shakugan no shana , Umineko no naku koro ni, Higurashi no naku koro ni, Shiki, Another, Elfe lied, Chrono crusade...egyeb animek meg amikbe erdemes bele nezni, a Yamato nadeshiko shichi henge, Ouran high school host club, kore wa zombi desu ka, ha nagyon jot akarsz rohogni akk ezeket nagyon ajanlom...akkor meg Angel beats, Hell girl, paradise kiss, Rozen maiden



na en irtam parat, de legalabb lesz mibol valogatni xD :))

2012. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Durarara!! Eszméletlen jó anime, egy ideig fel sem bírod fogni hogy mi van, tele van fordulatokkal, mindenkinek más a személyisége, nagyon izgalmas, minden epizódot más-más karakter szemszögéből mutatnak be. Csak jót tudok mondani róla :DDDD
2012. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

jó szórakozást it sok animét találsz :9

2012. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

D.gray-man

Naruto

Dragon Ball

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Panic

Trinity Blood

Bleach

Inuyasha

Yu-gi-oh

Soul Eater


Csak ezeket tudom magyar szinkronnal...:/

2012. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!