Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok izgalmas, valós...

Ajánlanátok izgalmas, valós történeten alapuló könyveket? Lehet magyar, angol vagy akár német nyelvű is.

Figyelt kérdés

Például most el akarom olvasni a Szalai Vivientől a Hamis gyönyört és Natascha Kampusch könyvét németül.

Szóval ezekhez hasonló könyveket keresek!:)


2010. okt. 27. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nem vagyok valami nagy olvasó, ritkán vezsek a kezembe könyvet, akkor is csak azért ha valami nagyon érdekel. Megvettem Frei Tamás a Megmentő c. könyvét, mert mindig is szerettem Frei stílusát, azt amikről, és amiket ír. A lényeget. Ajánlanám neked is ezt a könyvet, kitalált történeten alapul (ami nagyon izgalmas, komolyan) de valós tájakról ír valós dolgokat, és olyannyira valós minden, hogy szinte érzem ahogy ottvagyok, és a könyv olvasása közbe szorongatom a lapokat az izgalomtól. Ezt még talán egyik könyvnél se éreztem amit eddig a kezembe vettem. Napi 60-80oldalt is képes vagyok elolvasni azért mert érdekel és mert nem hagy nyugodni a sztori. Úgy hogy szerintem nem bánnád meg ha elolvasnád;D

18/f

2010. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ilyenre gondoltál-e de van Lucinda Riley-től A fény az ablak mögött. Maga a könyv a képzelet műve de a történelmi háttérr nagyon is valós. A történet a nácik által megszálott Franciaországban játszódik. Két darab idősík van, nyomozós a történet. Sok benne a fordulat. Szóval én ajánlom.
2018. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!