Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto című animében és...

A Naruto című animében és mangában miért nem hamvasztják el a halottakat?

Figyelt kérdés

Hiszen a hamvasztás tradíció Japánban, ráadásul akkor az ellenség nem tudna információkat szerezni a shinobik testéből.

Tudom, hogy akkor nem lehetne feltámasztani őket, és így a cselekmény kb. fele kiesne, csak arra vagyok kíváncsi, hogy nem vetette-e fel valaki Kishimotonak egy interjúban, esetleg nem említi-e a manga egyik eldugott hasábján vagy ilyesmi...



2012. aug. 6. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mert a Naruto az egyben a fiatalságot célozza meg mint célközönséget, és Japánban a kultúra kicsit más mint nálunk, lehet hogy hamvasztás van, de tinédzsereknek akarnak animét csinálni és nem pedig halottkém dokumetum mesét :)
2012. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltél! Éppen azért nem hamvasztják őket, mert a shinobik teste információt tartalmaz(hat), amit továbbítaniuk kell az utókornak vagy az aktuális kage-nak. Persze vannak kivételes esetek, de a testében tárolt tudást akkor is 'illik' átadni a társainak, mert ezzel is segítheti őket egy küldetésben.
2012. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs bajom a Narutoval, mielőtt a fanok nekem támadnának, de Narutoéknak nem sok közük van a valóban létezett shinobikhoz.
2012. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet berobbanna a chakra....
2012. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!