Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto Shippuden-nek lessz...

A Naruto Shippuden-nek lessz folytatása? Mármint most ugye a shinobi háború megy. Viszont miután vége lesz utána a narutónak is vége?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 17:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném , mit aggódsz a manga fut , jó ideje már ..

Ez amugy full olyan mintha megkérdezted volna hogy a one piecenek vége....

2012. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jó csak értem videókat pont a háború volt meg amikor sasukéval harcolt és közben kiírták h end.De akk nem így értették.(köszi)
2012. aug. 1. 18:39
 3/17 A kérdező kommentje:
'ja csak néztem
2012. aug. 1. 18:39
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a háborúnak vége, és valahogyan lezárul utána a Naruto-Sasuke szál is, akkor érdemes lenne befejezni. Mert úgy kerek lesz a történet, és szvsz egy ilyen nagyszerű mangát nem szabad egy teljesen más történetű folytatással elrontani...
2012. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
noná hogy a shipuuden után már nem lesz semmi.ez totál egyértelmű,hiszen narutón és sasukén kivül már nics jobb nyersanyag.amúgyis,legalábbis ha jók a forrásaim a shipuudent mint mangát már befejezték,mármint egy részét.egyébként tudom hogy ez nem tartozik ide,de aki nézi a ki vagy dokit és a narutót annak feltűnhet az a tény hogy van hasonlóság a doktor és a mester,no meg naruto és sasuke furcsa testvéri kapcsolata között.előre is bocsi hogy eltértem a valódi témától.
2012. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Dehogyis fejezték még be a mangát, épp kezd igazán izgalmas lenni a dolog :) Amúgy minden héten szerda este vagy csütörtök délelőtt adják ki az új manga részt.

(mellesleg az anime közel egy évvel le van maradva a mangához képest)

2012. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ezen én is gondolkoztam mostanában, és szerintem a háború után még lesz egy NaruSasu harc, és vége.... ennek nem örülnék, de szerintem sajnos így lesz, mivel egy ilyen nagy háború, meg ilyen cselekmények után már el nem tudom képzelni, mi lehetne még a folytatás. na de bízzunk Kishimoto sensei-ben..;)))
2012. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyet értek h ezt már nem nagyon lehet húzni, de naruto még nem hokage és mindig erről beszélnek h neki ez az ő ninja útja. Úgyhogy én még ezt bele raknám.
2012. aug. 3. 14:34
 9/17 A kérdező kommentje:
picit elirtam bocsi
2012. aug. 3. 14:35
 10/17 anonim válasza:

a háború után vége lesz, és Sasuke is jó lesz ^^

Ezt lb 2 hete láttam a mangából ( azt, hogy Sasuke megy segíteni Narutónak ) :D

2013. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!