Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SZERINTETEK IS SZOMORÚ AZ AIR...

SZERINTETEK IS SZOMORÚ AZ AIR CÍMŰ ANIME?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az utolsó részt és bőgök,nem is tudom,hogy azért mert nem szeretném ha vége lenne,annyira jó vagy azért mert annyira szomorú a vége ( meg az egész történet) Mások akik nézték mit gondolnak?

2012. aug. 19. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem láttam de egy csomó anime végén így érzek, pl.: Angel Beats, Dusk maiden of Amnesia....
2012. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én láttam végig, a moviet is láttam és szerintem is nagyon szomorú

igaz, hogy eleinte nem értettem mi történt Yukitoval, de aztán elmagyarázták :)

egyébként énis sírtam rajta, hihetetlenül szép, de egyben szomorú anime

2012. aug. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szomorú! De én nem sírtam....csak a Clannad After Story közepén sírtam (az is családos)
2012. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem sírtam, de szomorú volt. A Clannad after story-n én is sírtam.
2012. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szomorúnak szomorú, de erősen túldramatizált, és valahogy mégse jó szerintem. De persze kinek mi. Szeretem a drámákat, de az Air nagyon nem jött be, emlékeim szerint nem is igen sírtam rajta. De ha ráérek majd, lehet újranézem egyszer, hátha másként gondolom majd. De egy ismerősöm is hasonlóan volt vele. :)

Clannad, pláne az After Story viszont nálam is ütött, sőt, azt még több fiú ismerősöm is beismerte, hogy végigbőgte. xD Az olyan, hogy még a vidám részeken is összeszorul az ember torka, ez az Air-nél kimaradt nekem.

Kevésbé szomorú kategóriában ajánlom viszont a Kanont, Anohanát, és a Honey and Clovert, ha még nem láttad.

2012. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!
2012. aug. 22. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!