Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto shippuuden 80. részében...

Mcdonald kérdése:

Naruto shippuuden 80. részében van, amikor asuma meghal. ; ( Ti hogyan reagáltatok erre a szomorú eseményre? Én nagyon sírtam.

Figyelt kérdés
Itt természetesen gyengébb lelki állapotú egyéneknek szól, akik meg tudnak hatódni ilyen apróságokon. Én személy szerintem nagyonis ilyen tíypusú egyén vagyok. Nagyon szomorú voltam miatta. Várom a véleményeiteket, válaszaitokat.
2011. dec. 30. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
szegíny :( úgy sajnálom főleg hogy utálom a narutot
2011. dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Yuyu válasza:
Én is szomorú voltam, de igazán akkor sírtam, mikor a kedvencem halt meg. :S Az első kommentelőnek meg gratulálok. -.-"
2011. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
a naruto az egy fos...EGY FOS!
2011. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Brányi Bence ***** válasza:

Belőlem nem váltott ki különösebb érzelmeket. Mondhatni ez várható volt. Persze szomorú, hogy ha meghal egy pozitív szereplő, de a nindzsák világában az emberek hullanak, mint a legyek (néha még a jók is). Kakuzu ellen amúgy sem lett volna esélyük.

Ha ott tartasz és nem szereted, hogy konohaiak halnak, akkor sürgősen függeszd fel a nézést, mert később még nagyobb drámák lesznek.

Ja és én nem vagyok az a sírós fajta, de az alap Naruto-ban szerintem a legszomorúbb rész Zabuza & Haku halála. Az a rész megindító, mert nyújtják. Ez annyira nem volt hosszú.

2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves Bence, én már láttam az összes eddig feltett rész, és jól tudom, de én "az" a fajta vagyok, köszi a kommenteket, de aki nem szereti a narutot, az inkább ne is válaszoljon! Köszi előre is, és bocsi, nem sértésként írtam el mindezt, csak nem szeretnék ilyen véálaszokat olvasgatni, mint pl. hogy a naruto egy fos, mert biztosan van olyan film, amit te nézel, és én fosnak tartom. Nem vagyunk egyformák...
2011. dec. 30. 21:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Én bőgni kezdtem, és komolyan mondom, bevittem egy edényt, hogy belefolyjanak a könnyeim. De igazából nem szoktam az ilyenen sírni, csak annyira meghatott az a szomorú zene. Olyan idegesítő, mikor minden részhez, amit szomorúvá akarnak tenni, de annyira nem az, ahoz beraknak egy szomorú zenét, és azonnal bőgsz.
2011. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

nindzsák?XD

nincsenek nindzsák -.-

2011. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Brányi Bence ***** válasza:

OFF, de válasz a kommentre:

Nem vettem sértésnek (én szeretem a Narutot, az anime majdnem minden része megvan, bár kicsit úgy tűnt, hogy összemosol az előttem szóló névtelen anyázóval).

A válaszom személyes volt, mivel ez volt a kérés.

Viszont az is igaz, hogy a Narutoban sorozatgyilkosok szerepelnek. Egyszer te ölsz majd téged ölnek.

És én azt nem nagyon tartom fair dolognak, hogy pl.: Asuma vagy Jiraiya halálát elnyújtották és borzasztó, tragikus eseményként festették le (még ha az is volt).

Ezzel szemben pl.: az Akatsuki-tagok halála az semmi volt (Kakuzu is csak meghalt, bleöee).

2011. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
elhullanak legjobbjaink a hosszú harc alatt
2012. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És annyi balszerencse közt, oly sok viszály után,
2012. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!