Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A D. Gray man animeből készült...

Doresz9 kérdése:

A D. Gray man animeből készült film változat és ha igen akkor hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

ha élőszereplős filmre gondolsz azt kétlem h lenne

ha olyan amit a legtöbb animéből is csinálnak azt nemtom nem hallottam róla

2012. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyik sincs. De mivel a manga elég sikeres, így szerintem biztosan jönni fog még belőle valami.
2012. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát sztem a manga sem sikeres annyira

1) kb csak havonta jelenik meg vagy még ritkábban

2) nincs nagy fórumja se

3) sztem az rohadtul lehúzza h sok másikhoz képest ebben sem hal meg -szinte- senki a "jók" oldaláról

2012. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van , de még angol felirat sincs hozzá .

Ne nézd meg a Live Actionok általában jóval sz@rabbak mint az eredeti anime , de a D.Gray-Man-nek egyszerüen nézhetetlen lett .

2012. okt. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy havonta jelenik meg, nem jelent semmit. Lásd pl. Ao no Exorcist. Ugyan abban a magazinban jelenik meg, alternatív véget kapott az anime és még is kapott filmet. FullMetal Alchemist-tet szerintem nem kell bemutatni, mindenidők egyik legnépszerűbb mangája és animéje, remake sorozatot és két filmet is kapott.

Sailor Moon szintén havi mangaként futott és számos filmet kapott.


Ha jó live action-t akartok, akkor Rurouni Kenshin-t ajánlom a figyelmetekbe. Bár kötözködök, mert szeretem a mangahűséget, de meg kell mondjam, így is hihetetlenül jó lett. (És bár Saito Hajime-t nagyon bírtam, Aoishi-t hiányoltam, elvégre szerepelni kellett volna). És nem csak én vélhetem úgy, hogy az elmúlt idők legjobb live action... ugyanis jövőre jön a 2. része a movie-nak... a manga pedig nem 1-2 éve ért véget...

2013. nov. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!