Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok a Sword Art Onlineh...

Mondanátok a Sword Art Onlinehoz hasonló animet?

Figyelt kérdés
Nem az a lényeg, hogy játékban játszódjon, hanem hogy jó harcok legyenek, érdekes, okos és szerethető főhős és jöjjön össze a főhősnővel.

2012. okt. 16. 20:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"Akkor lenne még nagyobb szenvedés , ha utánna meg wowoznának bent és a blizzard zárja be a fizető gamereket"

Ez még vicces is lenne xD

Akkor leírnád pls, hogy milyen sorrendben vannak a játékok?

Én is bepróbálom őket :D

2012. okt. 17. 09:46
 12/13 anonim ***** válasza:

.hack//Infection

.hack//Mutation

.hack//Outbreak

.hack//Quarantine


Ez a Kite és BlackRose-s story


.hack//fragment ez egy ORPG nekem ez nem annyire tetszett


.hack//G.U. ez egy trilógia , ebből van a roots és a gu anime összesűrítve , (Vol. 1 Rebirth, Vol. 2 Reminisce, and Vol. 3 Redemption) részekből áll , ez tetszett a legjobban , baromi epikus figura Haseo.


.hack//Link ez egy PSP játék



.Hack//Versus , ezzel sajnos nem sikerült játszanom , ez egy PS3as játék , kb nyár óta van piacon , baromi tetszetős és ahogy láttam majdnem az összes kari benne van.



Ezenkívül a játék után indult jópár manga.

2012. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor a .hack\\roots az teljesen a játékot dolgozza fel, nem csak egy olyan előzmény, mint a sign?
2012. okt. 26. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!