Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, szerintetek melyik...

Animések, szerintetek melyik a legjobb Shounen Fight anime?

Figyelt kérdés

Leszögezném a Sword Art Online NEM SHOUNEN!

Ahogyan a Code Geass SEM!



Szerintem a Katekyo Hitman Reborn !

Szerintetek?



A One Piece-t nemér mondani , túl egyértelmű lenne :D



2012. okt. 17. 22:05
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

A Bleach egy jó anime, hiszen ha jól megnézzük nagyon sok anime copyzza, igaz hogy a végére ellaposodott, humorban meg történet-szálakban is, de nem véletlen hogy ennyien szeretik.

Mivel ha jobban belegondol az ember, jól ki lettek találva a dolgok, ahogy a szereplőgárda is - főként a Gotei 13. De sokan csak azért fikázzák, mivel nagyon hypeolt és az tök "underground meg hardcore" hogyha az ilyeneket leszólják. Tudom vannak akiknek nyomós érvük van rá, de sok emberrel beszélgettem akikről színtisztán ez jött le.

2013. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

"A Bleach egy jó anime, hiszen ha jól megnézzük nagyon sok anime copyzza, igaz hogy a végére ellaposodott, humorban meg történet-szálakban is, de nem véletlen hogy ennyien szeretik. "


Inkább a Bleach másol nagyon sok mindent, soroljam? Lenne pár dolog.. ebben mondjuk a naruto sem különb.

2013. júl. 15. 23:18
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
És az miatt, hogy lemásolt pár animét, már rossznak kell titulálni? :) Szerintem nem nagyon tudtok olyat mondani, amiben nincsenek sablonok. Igaz van amiben több kevesebb, de én őszintén nem azt nézem. Ha összeülünk haverokkal, nézni valamit nem azon vagyunk hogy: fú, láttad azt a jelenetet? Jaaa, b*zd hát ez már hasonlított valamire fúúúj, nem kell. Néztem már tényleg művészi alkotásokat, és jók is voltak tényleg mint például a Death Note, Clannad, de számomra egyik se tudta azt az élvezetet nyújtani mint a Bleach. Ha ezt egy animés fórumon írnám már lándzsákat döfnének belém és nem az izgalom, vagy a szórakozás - hanem a sablonok meg a hasonló baromságok miatt.
2013. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Nem az hogy rossz, persze lassan minden sablonos, de azért az kicsit túlzás hogy valamit majdnem 1:1ben másol.
2013. júl. 16. 22:50
 25/43 anonim ***** válasza:
De ha már ennyire fújjátok mi az amit másol, lehet csak én nem láttam, vagy valami de én nem tudom... *így fejből*
2013. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Bleach, Naruto, Dragon Ball.
2013. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
De nekem a Fairy Tail a kedvencem.
2013. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
Claymore talán a legjobb Shounen Fight csak az a baj hogy animében 26-rész adtak ki, viszont a manga az megy a mai napig ! :)
2014. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Narutot imádom,3x néztem meg a Shippuden közepéig.Onnantól csak időhúzás már rég "vége".Az volt mondjuk az első animém így minden sablon új volt,de így viszaemlékezve több száz animén,mangán túl top10es listámon jutna rajta hely neki :).Első egyébként az One Piece.Bleach világa nem vonz ugy 10 részt láttam,aztán aludni nem tudtam mindenhol szellemeket láttam xd
2014. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

nemer mondani de kell xdd

one piece

hunter c hunter

gintama

2015. okt. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!