Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legjobb anime?

Ráka1314 kérdése:

Melyik a legjobb anime?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát így ilyet kérdezni... :) attól függ összességében, személy szerint, műfaj szerint van mindenféléből a legjobb

De hogy legyek hasznos, leírom az én véleményem.

Nekem a Nurarihyon no Mago és az Ao no Exorcist. Természetesen van másik is ami nagyon jó és a kedvencem, de hogy a legjobb és választani kelljen közüle, elég nehéz :) Ami így mások szerint nagyon jó (szóval közvélemény szerint) Gosick és a Dantalian no Shoka talán

2012. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kihyagytam még párat :) az amerikaiak szerint a Death Note, Naruto, Bleach, One Piece, Code Geass, Fullmetal Alchemist.

Hát nem tudom segítettem-e de ha beírod keresőbe hogy top anime, akkor mások személyes listáját is megtalálod :)

2012. febr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. febr. 20. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:

(Saját)Top 15:


1. High School of the Dead

2. Phantom (24 részes)

3. Uragiri wa Boku no Namae o Shitteiru

4. Ef - A tale of melodies

5. Death Note

6. Dance in the Vampire Bund

7. Soul Eater

8. Elfen Leid

9. Inuyasha

10. Air

11. Kis X Sis

12. Code Geass

13. Yu Yu Hakuso

14. Bleach

15. Claymore


Mindegyik jó és csak ajánlani tudom mindegyiket! ;)

2012. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

High School of the Dead

Ef - A tale of melodies

Death Note

Dance in the Vampire Bund

Soul Eater

Elfen Leid

Inuyasha

Yu Yu Hakuso

Bleach

ezeket mind ismerem nem mindegyiket néztem meg de innen ezek közül van pár amit szeretek:inuyasha,yu yu hakuso,bleach,soul eater,death note

2012. febr. 21. 08:16
 6/10 anonim válasza:

Nekem az abszolút kedvenc #1: D.Gray-man (bár inkább a manga, ennek ellenére az anime is jó, csak kár, hogy félbehagyták, de a mangát máig írják, úgyhogy akit érdekel a történet folytatása az olvassa, mint pl. én :D)

Ott van még a Fairy Tail, a 07-Ghost, a Pandora Hearts, az Ao no Exorcist és még sorolhatnám de nálam ezek a befutók :D Remélem segítettem :)

2012. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gintama XD Egyik legjobb.Amit szeretek benne,az az hogy nagyon egyedi.Eleinte,még úgy indul,mintha egy egyszerű scifiéleség lenne,egy kis edókori japánnal és a mai világunkal ömlesztve,de ahogy halad előre a történet,egyre nagyobb balfság lesz jó értelemben :D Van benne egy két komolyabb hangvételű rész,de ezt így kimerem jelenteni,hogy ez a legkomolytalanabb hangvételű anime.A szereplők szidják a rendezőket,meg hasonlók.Erre egy nagyon jó példa,hogy az időhúzász máshogy oldják meg.Míg narutóban meg hasonlókban beraknak egy 5 perces ismétlést,addig itt felválalják,hogy csak húzni akarják az időt,és a karakterek ezzel hülyéskednek.Elég egyedi humora van.Nem ajánlom abban az esetben ha nem nézel már legalább 2-3 éve animéket,mert maga a hangulat sem jönne át,nemhogymég a sok kiparodizált dolog.(pl:bleachet Prince of tennist Dragonballt szinte rendszeresen látni benne kiparodizálva.
2012. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem örök kedvencem Naruto története,ennek ellenére a Bleach engem nem fogott meg,de nagyon jó volt még a Kampfer is,jelenleg pedig a Kuroko no Basuke címűt kezdem majd nézni

láttam pár részt belőle és iszonyatosan tetszik,annak ellenére hogy nem kimondottan "harcosvéres" , mert a kosárlabdáról szól:D Ha kicsit is érdekel ez a sport ne hagyd ki.

2012. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kuroko no basukevel én is így vagyok.
2012. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szermélyes kedvencem a Naruto, de megjelent nemrégiben a Sword art online nevő nekem az is nagyon tetszik (:
2012. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!