Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek ennek az anime...

Szerintetek ennek az anime harcnak melyik verziója a jobb?


2012. okt. 22. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az újabb (ami emlékszem multhéten adták le xD)

De szerintem mindenki ránézésre m,egmondja.

Kimenetele meg úgyis ugyanaz lesz mert a 2011es egy remake és folytatás egyben.

2012. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ugyan az lesz a kimenetele, csak láttam már hogy írták, hogy a régi jobb és azért kérdeztem meg, hogy van e még olyan, aki úgy gondolja :D
2012. okt. 23. 15:29
 3/15 Killua333 ***** válasza:
Szerintem a régi jobb, nekem valahogy jobban tetszik, nem tudom miért de nekem az szimpatikusabb. Am örülök h lassan végére érnek a remake-nek, és végre kezdődik a folytatás, már csak kicsit kell várni.:D
2012. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem csak egy bajom van az újjal, hogy ott az elején az elmosódott valamit látunk a harcnál nem pedig a rendes hátteret, mint a régiben.

Hát azért még túlzás, hogy jön a folytatás, mivel van még ebből az arcból kb 8 rész és utána még a 20+ részes greed island, de már tényleg nincs annyira messze :D

2012. okt. 24. 21:16
 5/15 Killua333 ***** válasza:
Tudom ,de ha eddig vártam tovább is fogok. És egyébként nekem még az jobban tetszik a régibe h az olyan sötétebb hangulatú, mert hát ugye mégiscsak ez egy elég jelentős harc. És sokkal jobban tűnnek a régiben szerintem (ezek) a karakterek ellenségesnek. Mert pl nem tom h Zoaldyeck papának mért kellet a sötét kék ööö köntösét v nem tom mi az ját sárgára váltani.
2012. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A réginek inkább azért volt sötétebb hangulata, mert régi volt és akkor még nem tudták így meg csinálni.

Ha konkrétan a harcra gondolsz, itt a mangában, ami alapján készült is világos van.

Zoaldyeck papának meg azért kellett átszínezni is a ruháját, hogy véletlen se olyan legyen, mint a régiben :D

Én is várom a folytatást, de a jelenlegi részeket is élvezem, mert nosztalgikus, + van már rész, amit a régiben kihagytak/átírtak.

2012. okt. 24. 21:30
 7/15 Killua333 ***** válasza:
Tudom de én lusta vagyok újra nézni xD És nekem akkor is jobban bejön a régebbi. De am szerinted miért kellet remakelni? Szerintem jó volt úgy ahogy volt, ezzel most csak az időt húzzák, mondjuk én nem nézem ezért nem tudom milyen.
2012. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Több oka is van.

1. Azért mert a régiben sok volt a filler/töltelék rész.

2. A régiből jó pár dolgot, kihagytak vagy megváltoztattak és az új teljesen követni szeretné a mangát.

3. A régi nem most ment, ezért nem sokan ismerhetik. Azért is kellett az új, hogy új rajongókat vonzzanak vele.

4. Azért is kellett az új, hogy egységes legyen az anime kinézete. A régiben az animenek, az első ovanak meg a másik 2 ovanak teljesen más kinézete volt.

Szerintem megéri nézni régi nézőként is, én úgy is élvezem, hogy tudom mi fog történni és hát sok újdonság van az újban, a régi nézőinek is. Még azért érdemes nézni, mert a régiben egy pár karakternek átírták kicsit a jellemét, köztük a főszereplőnek, Gonnak is.

A régiben inkább egy tipikus hős, jó fiú, itt már kevésbé tűnik annak.

2012. okt. 24. 21:39
 9/15 Killua333 ***** válasza:
Miért, itt miben más Gon (nyugodtan Spoilerezhedsz, mivel már az 52.résznél tart a felújított[azt hiszem] úgy se fogom újra nézni. Egyébként, én az anime felét mangába olvastam, addig a részig, amíg Ubogin és Kurapica harca van, mert csak addig van le fordítva. Szóval, lehet h azért nem tudom h mennyi filler van a régiben, mert azt hiszem onnan ahonnan én néztem kb már csak 20 rész volt hátra, v annál kicsit több.
2012. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Régiben pl amikor segít a vizsgán a lánynak meg Leorioéknak kijutni a barlangól, akkor ott Leorio lopja el a lány sorszámát, mert ugye Gon egy ártatlan gyerek, nem tehet ilyet. Az újban Gon lopja el, minta mangában és még grimaszt is vág hozzá.

Amikor az arénában vannak és a nyomorékok ellen harcolnak (amit ugye a régiben kicenzúráztak, mivel a félkarúnak kiderült, hogy volt karja, a búgó csigásnak kiderült, hogy volt lába, a tolókocsisnak meg egy béna robogót adtak...), akkor gon, miután kitöri a műlábát a nyomoréknak, megfenyegeti, hogyha mégegyszer kezet emel a barátjára, akkor kinyírja. Még ugyan ebben a részben, vigyorogva töri el a tolószékesnek mind a két kezét.

Több is van, de most ennyi jut eszembe.

A másik Killua. A régiben végig érzelemmentes gyilkosnak próbálták beállítani, itt amikor már Gonnal van próbál rendesen élni és visszafogni magát, próbál nem gyilkolni és rendes életet élni.

A harmadik Hisoka, aki a régiben csak egy harcmániás, az újban a harcmániája mellett nagyon perverz is és ezt ki is hangsúlyozzák. pl itt egy kép: [link]

Ha nem is akarod újranézni az egészet, a Mennyek Arénáját érdemes, mert ott a régiben nagyon bénán csinálták meg, össze kuszálták az eseményeket és kivágták az egyik harcot, de ha ezt nem is a Yorkshint mindenképp nézd meg, mert sokkal jobb, sokkal brutálisabb és jobban átjön Kurapika dühe.

Itt rá is térnék a negyedik nagyon átírt karakterre, Kurapikára. Míg a régiben szenvedett Uvo megölése után és nem tudta feldolgozni amit tett, majdnem összeomlott, az újban pedig hideg vérrel kinyírta Uvot, egy kicsit sem érzelgősködött utána és sokkal jobban átjött, hogy mennyire gyűlöli a társulatot.

Egy kicsit hosszú lett ,bocsi.

2012. okt. 24. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!