Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megnéznem az angel beats animet?

Figyelt kérdés

ha igen akkor miért

ha nem akkor miért



2012. nov. 12. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen , elég jó harcok mennek benne és a közepétől átvált egy erős drámába , a legvége meg nagyon epikus , ismerek nem egy olyan embert (nem csak lányt) aki az anime utolsó 5percében elsírta magát .


MAJDNEM olyan jó dráma mint az AnoHana (Szerintem ) , de csak majdnem!


Ha drámát vársz tőle akkor a 2ik felében nem fogsz csalódni.

2012. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése, a legtöbb embernek bejön. Én viszont képviselném az ellenvélemény táborát.


Nekem egy méretes csalódás volt a pozitívumok amiket fel tudok sorolni: a 3. rész úgy ahogy van, az előtörténetek és a vége sem volt rossz nekem tetszett a megvalósítás.


Negatívumnak viszont sokkal több dolgot éltem meg, az anime elején azt gondolná az ember, hogy mélyebb kérdéseket vet fel a cucc, később viszont rá kellett jöjjek, azon kívül ,hogy a purgatóriumi színtér mennyi lehetséges kérdést feszeget, amit az elején fel is tesznek, a sorozat végére ezeket mindenki úgy ahogy van leszarja, nincs olyan probléma amit egy rész alatt ne oldanának meg, mert nincs olyan probléma ami egy résznél tovább le is köti az embert. A legnagyobb szív fájdalmam ,hogy ugyan azért "küzdenek" ,hogy ne tünjenek el mégis úgy érzem mintha 13 résznyi semmittevést néznék, elviekben vicces, erről nem tudok nyilatkozni mert nekem elvont humorom van. Ezek annyira még nem égbekiáltó hibák, egyszer megnézem és elfelejtem. Viszont az utolsó percekben, az igazán végső képsorokat majdnem énis megkönnyeztem. Nem meghatottságból, csak dühből és elkeseredettségből, hogy egy ilyen sz*rt megpróbálnak lenyomni a torkomon, hogy egyetlen mozdulattal elvágják az anime összes kérdésének és továbbgondolásának lehetőségét.


Én azt javaslom nézd meg, nem hosszú, veszteni semmiképpen nem vesztesz vele semmit, főleg azért mert az emberek többségének bejön. Viszont ha valami mélyebbet keresel, akkor nem ajánlom. Nekem borzalmas csalódás volt, én hónapokig nem tudtam utána egy animébe sem belekezdeni annyira elment a kedvem az egésztől.

2012. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

meg fogomnézni, még ma elkezden nézni

ha ez az anime szerinted nem olyan jó, akkor te melyikeket ajánlanád?(utolsó válaszadó)

2012. nov. 13. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem a Ghost in the Shell (nem a stand alone complex), Neon Genesis Evangelion, Tenshi no Tamago, de ezek elég elvontak. Az Animatrix az emészthetőbb viszont ugyanolyan remekmű mint az előzőek (főleg a word record epizód), nagy klasszikus még a Cowboy Bebop aminek bődületesen jó hangulata van, én speciel a Trigunt is szeretem még. Ha beteg humort akarsz,rövid szórakoztató animében akkor a Detroit Metal Cityt nézd meg, én azon nagyon jól szórakoztam. A Haruhi Suzumiya első és második évada, ez annyira nem kiemelkedő viszont a film nekem nagyon bejött. Nagy klasszikus még a Metropolis című film, bár ezt nem biztos ,hogy megtalálod. Ha csak vizuális élményekre vágysz semmi komoly történetre akkor Hellsing, vagy Karas. Ja meg ha ilyen sulis slice of lifera akkor a K-ON szerintem élvezhető még.


Ezek azok amik az én ízlésemnek kedveznek, hogy neked tetszeni fognak nem tudom, de ha leírod hány éves vagy milyen az ízlésed lehet tudok segíteni bővebben.

2012. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi

most végeztem az angel beats megnézésével

háááát nem lesz a kedvenc animem az egyszer biztos, de láttam már ennél rosszabat

2012. nov. 14. 19:28
 6/14 A kérdező kommentje:

megnézetem azoknak az animeknek a történetét, amiket ajánlottál

nekem igazából az ilyenek nem igazán tetszenek

én inkább az olyanokat szeretem nézni amikben van egy kis természetfeletti vagy mágikus valammi olyanra gondolok mint pl: démon, vámpír, angyal, varászló meg ilyesmik

ezekért a macsos meg gengszteres animekert nem igazán rajongok

szóval ha tudnál ilyen mágikus vagy természetfelletti dolgosat, akkor azért nagyon hálás lennék

2012. nov. 16. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:
húúú abból kevesebbet nézek, xxxHolic, Jigoku Shoujo, Magical Girl Lyrical Nanoha, most így ami eszembe jut
2012. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyeneket tudok


Vámpírosból a legjobban a Shiki-t ajánlanám , eredetileg horror , de hiddel megéri megnézni nagyonjó , igaz a végét elbaszták . Blood+-t tudom még ajánlani elég jó az is .Aztán még a Hellsing OVA-t , aminek az utolsó része december végén jön ki BD-n , nagyon kíváncsi vagyok rá.


Démonosból : Devil May Cry-t tudom , az egészjó.

Nurarihyon No Mago , ez is elmegy , de ez inkább shounen fight.Inuyasha, Death Note , amit ajánlok , jó történet , bár eredetileg nem démon hanem halálisten szerepel benne.


Mnemosynme itt van angyal démon stb , 6 db 40-45perces részből áll.

Bakemonogatari & Nisemonogatari , egyik legegyedibb térmészetfeletti anime.

Dance In The Vampire Bund vámpíros echis

Hakuouki , démonos , én untam de sokan szeretik

Most futó Magi , varázslós stb

Rave Master

Fairy Tail , mágusos shounen fight , sablon ... de hangulatáért megéri nézni.

2012. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtök válaszát sokat segítettetek, de azért én is láttam már néhányat azokból amiket az utolsó válaszadó megífrt
2012. nov. 17. 16:22
 10/14 A kérdező kommentje:

végre megtudtam nézni a samurai deeper kyot, nagyon király anime

de egy valamit nem értek belőle: a végén ki marad életben kyo vagy kyoshiro vagy mindeketten egy testben?

a shikit is elkezdtem nézni de nagyon uncsi, alig történik benne valami izgi és a szereplők is nagyon gagyin vannak megrajzolva

2012. dec. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!