Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdekes elkezdeni nézni a One...

Érdekes elkezdeni nézni a One Piece-t?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen följött a többi animéknél és kiváncsi lettem. Meg akartam nézni de 2 dolog tántorított eddig vissza. 1 , 1999-ben készült akkor az nem sokkal rosszabb minőségű mint a maiak ? 2, Ha kb most 500 részes és a felénél tartunk az azt jelenti hogy ezer részes. Nem fog ellaposodni vagy unalmassá válni?

#sorozat #anime #anime sorozat #One Piece #kalózos anime #kaland anime #érdemes-e megnéznem?
2012. szept. 19. 19:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%

Az egyik legjobb Shounen anime , első 100része olyan közepes , utánna nagyonjó , grafikailag 350ig a nézhető kategóriában van utánna elég szép .

564.része volt vasárnap , htá kb a felénél de ezt csak a mangaka tudja .


Amúgy az egyik legjobb neverend shounen a narutoval .

2012. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki h a felénél van azt is olvastam. További vélemény? Arról is jöhet h hány részes lesz.
2012. szept. 19. 20:55
 3/38 anonim ***** válasza:
60%
Hát azért a Narutot szétalázza, ez látszik az eladásoknál is. Igen hosszú, vannak laposabb részek, de összességében nagyon jó. Változatosak a helyszínek, mivel mindig utaznak, egyre több lesz a főszereplő, mert mindig csatlakozik valaki és igen jól adják át az érzelmeket. A harcok olyasmik, mint a Narutóban, szóval nem sok taktikai harcot fogsz látni(bár azért az is akad), hanem inkább ilyen egymást szétpüffölőset. Abban sem értek egyet, hogy az első 100 rész közepes, mert ugye az eleje laposabb (melyik shounennek nem?), de az Arlong arc szerintem máig az egyik legjobb shounen fight arc, pedig ez az elején van. Ha bejönnek a shounen fight animek, akkor érdemes nézned, ha nem, akkor meg ne is próbálkozz, mert úgysem fog tetszeni.
2012. szept. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%

Szerinted bárki is tudja hogy hány részes lessz ?

14éve fut omg :D

Amúgy ha szereted a shounen fightot vannak benne jó fightok.

Luffy v Luccy /Mugiwaras Vs. CP9/

Luffy v Magellan

Luffy v Gekko Moria

Luffy v Enel


Vagy a Marinfordi háború nagyon sok harc volt ..

2012. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%
Még hozzátenném, hogy ezt úgy írtam, hogy az One Piece nincs a legnagyobb kedvenceim között, de tényleg szórakoztató, a humora is egész jó szerintem.
2012. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
A One Piece az képes folyamatosan megújulni és kb a részek 90%-ában humor is van, van 1-2 gyengébb történet -pl. a Fishman Island arc, ami az animében a legújabb- az szerintem kifejezetten sz@r, de ettől eltekintve animék-mangák között a legnagyobb!
2012. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
64%

Én csak ajánlom :D

Érdemes elkezdeni, persze a grafika ahhoz az évhez köthető, amit látsz, viszont újra és újra megújul. A részekkel kapcsolatban az eleje nekem se az igazi volt, Arabasta arc tetszett, Skypea nem, utána meg egyetlen rész nem volt amit kihagytam volna.

A karakterek nagyon tetszenek, a humor az kész :D a dráma ott van, a valóság, azt leszámítva hogy egy teljesen másik világban van ott van. Én úgy gondolom, hogy a karakterek nem olyanok, hogy jujj de szép ilyen olyan. A valóságot tükrözve olyan dráma van benne, amit másikban még nem láttam. Nem fogott meg annyira semmi mint ez. Sokat sírtam sok résznél, bár tény és való, lány vagyok és érzékeny :D

A filler részek is jók, a 200. rész után rá fogsz kattanni :D

Igaz történet:

Az elejét végigszenvedtem, nem csigázott fel, de megnéztem 1 év alatt az első 100 részt. A 184. résznél tartottam április 6-án, május 3-án már a heti részt néztem.

1 hónap. Megállás nélkül, volt, hogy egy nap 20 részt néztem meg. Bár az iskola nem támogatta ezt, én nagyon imádom. Mindenképp nézd meg.

2012. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%

Az eleje elég döcögősen indul, de ez ne tántorítson vissza attól, hogy ne nézd. Nagyon jó, hol izgalmas, hol vicces, hol megható, hol pedig szinte nagyon tanulságos. A grafika folyamatosan szép lesz, háromszáz valahányadik résztől már HD minőségű, és az 50-60. résztől már eleve nem csúnya, inkább nem mai. De idővel ez is javul.

1000 részhez még nagyon nincs közel, ahhoz kell neki még bő 10-12 év, hiszen a 15 év alatt lett 566 részes (ahol most tart). És nemhogy egyre unalmasabb, egyre izgalmasabb lesz, a Fisherman (Gyojin) szigetes rész pedig szerintem aránylag jó, de ezt te majd eldöntöd.

2012. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%
a legojobb luffy vs kuma
2012. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
A legjobb az egész Marineford arc :)
2012. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!