Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki nem tud összecsapott...

Valaki nem tud összecsapott rossz anime sorozatokat mondani?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a Sword Art Online vagy a Guilty Crown , jól indul de hatalmas failok vannak benne !

2012. dec. 8. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
De! nézd meg azokat az animéket amik idén jönnek majd mind szar lesz :D max grafika és 1 shit anime
2012. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Mind az...sorry,nem vagyok anime-fan
2012. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Suzumiya Haruhi No Yuutsu, az eléggé pofán tud csapni mindenkit. Meg a Kampfer, az még elég béna.
2012. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen a suzumiya jól kezdődik de szenvedés , viszont az tény hogy amozifilmje nagyonjó lett.
2012. dec. 9. 11:17
 5/13 anonim ***** válasza:
4%

Mahou Shoujo Madoka Magica :D a világ legszarabbja, bár nem tudom, mennyire összecsapott, de szarnak szar.

Hát az, hogy összecsapott, nem nagyon tudom, ami nem fogott meg, azt nem néztem végig, csak a Madokát, meg a Kampfert, de hát ezek is a nagyon alja.

De, amúgy minek szeretnél rossz animét? :D (mondjuk rosszat tudok, de összecsapottat nem tudtam soha ilyen adatokat mondani, nem értek hozzá :D vagy tetszik, vagy nem)

2012. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Na ez nagy hülyeség már mint , hogy amik idén jönnek ki mind szarok nekem mind tetszik eddig!
2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
én nem like őket talán 3 van amit akarok majd nézni de többet nem nagyon
2012. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Madokát megnéztem , igan eléggé elsiették a 6.rész után , a 3.mozifilmre ami a folytatása lessz viszont kiváncsi vagyok .


De szerintem pls a Madoka sokkal jobban megérdemelte a hypeot mint a sao , ami így a végére 1 hatalmas szerencsétlenkedés.

2012. dec. 9. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk igaz, a SAO nem ér semmit. De a MAdokával még gondolkozok a filmen, de lehet, hogy megkímélem. Ha a Madoka több részt kapott volna és jobban kihozzák, nem lett volna ilyen szar. De ezzel nincs mit tenni, amit elb*sztak, azt elb*asztak.
2012. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ugy hallottam hogy a saob LN-ben megkezdék megint egy játékot , a 4.et .. komolyan minek fecsérlik ugyanarra a kijutós storyra ... jah ráadásul a csavar benne hogy az idő 1:10000telik , szóval lekoppintották az accel world-öt ..
2012. dec. 10. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!