Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, csak szerintem lett...

Animések, csak szerintem lett a SAO egy közepes anime?

Figyelt kérdés

Eleje jó volt , aztán elég gáz lett az egész .

14.részben pofára ejtettek , majd jött a sablon story...

A főszereplő egy tömegshounen karakter , a mellékszereplők egyátalán nem illenek a képpbe.

A dráma annyira mű hogy ennél már szánalmasabb nem lehetne ..

A végefele már klisé klisé hátán ...

Ezt a gyenge történetet sem bírja követni folyamatosan mellékstorykon jár az anime , olyan mellékszálakon aminek semmi értelme ?


Ahogy észre vettem , azoka hypolják akik kevés animét láttak vagy nagyon fiatalok ..



2012. dec. 19. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Az elején még nekem is tetszett, de mostmár úgy vagyok vele, hogy csak azért nézem tovább mert elkezdtem és nemszép dolog félbehagyni :D

De mal-on kb 7 pontot kap..részemről

2012. dec. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Tudod az egész animével az volt a baj, hogy ezt simán megcsinálhatták volna sokszázrészesre mert az első játék száz szintje ugye elég gazdag táptalaj lett volna, utánna megint sokszázrész a 2. játékban, de 25 rész úgy hogy a felén már más játék van az kevés, 2 évet csesznek el az első játékban, ha ebből egy kicsit többet látunk drámaibbnak érezzük a másik játékba ragadt asunát. A főszereplő meg tömegshounen karakter, azért mert ez egy tömegshounen :D a mellékszereplők illenek ugye, kell neki egy rajongótábor, hogy elhiggyük ő mekkora király. A drámai helyzet az annyira nem is lenne mű, mert ha belegondolsz szr lehet ,hogy 2 évet leélsz kvázi családot alapítasz házat veszel, kibszott félisten vagy aztán csak puff vissza kerülsz a való életbe a csajod meg ráadásul agyhalott. Klissének is persze ,hogy klissé, tömegshounenről beszélünk. A mellékstory részt nem igazán értem,igen ide oda baszakszik a főhős random emberekkel, de egy mmoba ugye ez előfordul, mert a cél ugyaaz és többen egyszerűbb.


Ennek azanimének az egyetlen baja az, hogy rövid. Nem kell semmi egyebet belemagyarázni a kidolgozatlan karakterek és mellékszereplők a tömegshounenek velejárói. Itt ugye az volt a baj ,hogy ilyesmit nem láttunk még ilyen kevés részbe sűríteni ,úgy ,hogy közben voltak totál jellegtelen szr értelmetlen részek, amikor semmi nem történik. Engem igazából a jellegtelen fanservice zavart. Nem értettem a kishug karijáak miért csinált indokolatlanul nagy melleket, nem értettem ki az a hülye aki úgygondolja hogy egy játékban az adminok egy taknyot választanak kinézetül, nem pedig a legmenőbb páncélban feszítő hőslovagot. Nem értem a tentacle rape minek, nemértem az NTR minek. De ami a legjobban bosszant, az a logikai buktatók végtelen halmaza. Az elején világosan megmondja a főhősünk elveszti a kis dualwield kardforgató tehetségét, aztán csak hogy hugi bugyit villantson simán lerántja a seggéről a kardot és ugyanúgy kettővel nyomul.


Igazából az alapötlet jó, meg voltak benne kreatív dolgok, de a legjobb kifejezés rá az ,hogy össze lett csapva, ezt sajnos el kell fogadni. Amit nemértek, hogy mi ez a nagy rage körülötte? Most tényleg mindenki ezen rágta a körmeit ,hogy krvajó sorozat lesz? Én megnéztem rábólintottam ,hogy ügyes próbálkozás, azt el van felejtve.

2012. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
de nem értelek titeket ötven ilyen kérdés van amugy is erről meg mi baj sao-val tök jó anime nem tom h minek fikázzátok és mielőtt azt gondolnád h én is olyan vagyok akik kevés animét láttak vagy nagyon fiatalok hát nem így van az egész világon népszerű anime meg különben milyen mellékstoryról zatyválsz itt ösze ? O_o? meg szerintem jobb így mint h 1000 részt csinálnak abból h ott vannak a sao-ban
2012. dec. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább az a baja hogy folyamatosan az értelmetlen mellékszálakon jár , mert ha nem csapják ezzel össze sokkal többet láthattunk volna az első játékból.

És ahogy ricz bá mondta : "Ha ez romantika, akkor a Romeó és Júlia Shakespeare-dráma egy űrbéli démonvadászok gyülekezetének belezős, véres és szexuális kalandjainak elmesélése a Warhammer 40,000 világában..." - Ricz


És igaza van.


A második játék meg kiszámíthatóbb nem is lehetett volna már .

És pont ezek miatt van nagyon messze egy jó animétől !

Jó az 1 dolog hogy a "kezdő" animések éljenzik hogy mekkora eredeti , de még a története se az . A .hack// és a HxH Greed Island OVA is nagyon hasonló , ráaádul ezek 2002-es animék ...

2012. dec. 20. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól indult, de gyorsan csökkent a színvonal. Én a második világban lévő komolykodásnál fejeztem be a nézését. Majd egyszer ha unatkozok befejezem, de addig biztosan nem, amíg van jobb is nézni.
2012. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
még mindíg nemértem milyen mellékszálakról beszélsz :D
2012. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

21:02 - mit nem értesz rajta ?

Konkrétan az egész animében a story helyett adják a mellékszálakat ...

2ik rész után ahelyett hogy megmutattak volna bármitis , ugrottak 2évad , jött a guildes mellékszál , majd a silicás , majd a nyomozós , a kardkovácsos , stb... olyan mellékszálak aminek történetben nincs szerepük , legalábbis a 90%uknak.


Van egy történet azt kellett volna vinni , ehelyett kaptunk fanservice-vel megspékelt mellékstorykat amiknek semmi értelme ..

2012. dec. 20. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is részben úgy gondolom mint a 2. kommentelő. Ha szépen kifejtik ezt mondjuk 150 részben sokkal jobb lenne. Túl sok mindent zsúfoltak bele ebbe a 25 részbe. 2 év alig 15 rész alatt telik el... Ez kicsit gyors szerintem. Na meg ugye a sok mellékszál, ez sem lenne baj, ha hosszabb lenne. Így 25 részből kb 13-15 rész nem a story része.


Csak egy baj van... Mégpedig, hogy tetszik nekem.

Az igaz, hogy 14 éves vagyok, de mangákat 6 éve olvasok és közben szinkronos animét néztem. Talán 8 éves koromtól kezdve tudom rendesen olvasni a feliratos animéket. Tehát nem kell leállítani minden szövegnél, ugye ez 8 év manga olvasás, 6 év anime nézés +előtte nézegettem ezeket az Inuyasha, DragonBall,YuYuHakusho,YuGiOh stb....

Tapasztalataim szerint a 12-24 részes animék kb 20-30%- a olyan, hogy az eleje király, a közepe nem rossz, de az elejéhez képest többet vártam volna tőle, majd a vége ismét nagyon jó.

2012. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Bocs elírtam a mangákat. Ott 6éve helyett 6 éves korom óta.
2012. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én rengeteg animét láttam és nem vagyok "nagyon fiatal" egyáltalán nem lett gáz, a főszereplőt szeretem. nem a kedvenc animém de nekem nagyon tetszik!
2014. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!