Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem jön ki a naruto...

Miért nem jön ki a naruto shippuuden ből és a fairy tail-ből új rész?

Figyelt kérdés
SOS. indavideón legalábbis nem ha tudjátok az okát vagy ha valahol meg lehet nézni (magyar felirattal)akkor segítsetek! :)

2013. jan. 1. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

először is japánban csak csütörtökönként jelenik meg egy rész, amit általában már más napra lefordírtanak magyarra az indavideon

másodszor is most a narutoban fillérek vannak így ez engem nem nagyon érdekel

harmadszor pedig karácsony volt és szerintem az anime készítők nem dolgoznak karácsonykor

szóval valószínűleg holnap fog megjelenni egy új rész és azt már remélhartőleg pénteken meg tudod nézni

szóval légy türelmes

a másik animeről nem tudok nyilatkozni, mert nem ismerem

2013. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Naruto shippuden anime majd kb. jövőhéten 10-ére várható. A mangát nem tudom h jön e ki ezen a héten mert nem írták sehol sem h nem lesz új rész. A fairy tailról nem tok semmit mert nem nézem . :)
2013. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mert a Naruto-Kun.hu szokta fordítani, ők meg valamikor kiírták, hogy nekik most úgymond "karácsonyi szünetük" van,de azt mondták, hogy Januárban már lesznek részek. Amúgy már én is nagyon várom a Fairy Tailt ^^
2013. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!