Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto shippuuden részeiben...

A Naruto shippuuden részeiben van e olyan rész. Amelyikben Hinata és Neji kibékülnek?

Figyelt kérdés
H van pls írjátok le,h mellyikben ,ha nincs ,akkor esetleg olyat, amelyben hosszabban beszélgetnek...

2012. dec. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszek rá ...

És a heti manga után tuti ha nem volt már nem is lesz!

2012. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen olvastam... szegény Neji :((
2012. dec. 20. 17:06
 3/7 TentenNinja válasza:
Van. Mégpedig Neji beszél erről a Neji krónikái c. részben. Legalábbis az is benne van a vége fele h Neji bocsánatot kér Hinatától. 192. rész
2012. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. dec. 21. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
tudtommal nem is vesztek össze, habár emlékszem hogy még valahol a shippuden 180-190-es része között volt valami kis vitájuk aszem, de ez nem biztos
2012. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is gyanított senki civakodást, de a korábbi viszonyukat elnézve nem válhattak egyik pillanatról a másikra cimborákká. Neji kissé megalázóan bánt Hinatával a chunin vizsga selejtezőjén, a klánjuk mellékágának alárendeltsége miatt (elég eltorzult világnézetet hordozott magában, talán komplexussal is küzdött, amit így kívánt ellensúlyozni). Ilyenkor érzem úgy, mintha nem is egy sorozatot néznék egyesekkel...
2013. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ágoston Noémi ***** válasza:
hát, sztem csak fillerekben, de Neji egyik visszaemlékezésénél a chuunin vizsgán megint elrabolják Hinatát, és akkor megmenti, plusz sokszor láthattad, hogy együtt edzenek :) meg a shippuudenben látni, hogy Neji egy csomó technikát megtanított neki ^^
2013. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!