Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kamisama Hajimemashita-nak...

A Kamisama Hajimemashita-nak lesz 2. évada?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt az animét és szerintem rossz lenne ha csak 1 évada lenne :(

2013. jan. 5. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Bejelentve még nincs .

De szerintem ha lesz is , akkor nem idén .

4év manga után sikerült a 13részes animét csinálni és mivel nem weekly a manga , szóval nem heti felyezetes , ezért kétlem hogy lesz a közeljövőben.

De van hozzá hasonló anime millió+1 , szóval azért van mit nézni.

2013. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi :D :)
2013. jan. 6. 16:29
 3/21 anonim válasza:
Szia , szerintem azért is lesz 2.évad mert az 1.évad utolsó részében, nekem furcsa volt az a fekete hajú fickó aki a halálmaszkot is vette !! De én is remálem hogy lesz2.évad
2013. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Odébb van, az augusztusi OVA feldolgozza az utolsó eddig kijött kötetet, vagyis nem maradt semmi anyaguk, max fillerezni tudnának de abból semmi hasznuk.
2013. júl. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Én biztos vagyok a 2. évadban :D Pl Yukijiről se tudtunk meg sokat meg Mikagéról sem... És lássuk be nem épp mellékszereplők! Meg mint előttem említették ott volt a végén az a fekete hajú krapek (FEKETE HAJÚÚÚÚ AZOKAT IMÁDOOM) és nemhinném hogy csak azért rakták be oda hogy szivathassák a nézőket... Azt is furcsálnám ha Nanami apja véglegesen tűnne el... Az is tény hogy Tomoénak a múltjáról se tudunk valami elképesztő mennyiségűt! Egy csomó dolog nem derült ki szóval én biztosra veszem hogy lesz 2. évad!
2013. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Egy csomó dolog nem derült ki szóval én biztosra veszem hogy lesz 2. évad!"


Az hogy nem derült ki róla semmi az egy dolog...

2013. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 sana1 válasza:
igaz rengeteg anime van amit csak úgy félbehagytak
2013. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bgfk válasza:

tuti hogy lesz 2 évad ha ezt megnézed egyértelművé fog válni:)

[link]

2014. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti lesz, akkor nem lett volna értelme az OVAnak. Amúgy ha úgy nézzük, jogos. A 07-ghost-ot is a legjobb résznél hagyták abba. :c Pont mikor beindult a történet.
2014. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Hát nem tudom az OVA után biztos vagyok benne hogy akarnak 2. évadot :)) csak az a kérdés hogy lesz e elég pénz. Bár a Vampire Kinght 3. évadját is egy pár évvel előrébb ígérték és most sincs semmi :D de mintha valaki conon mondta volna h augusztusra ígérik a 2. évadot csak nem tudom h melyik év ^^' De kitartás a remény hal meg utoljára :)
2014. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!