Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések :D Mondanátok nekem...

Animések :D Mondanátok nekem olyan animéket mint a Kamisama Hajimemashita?

Figyelt kérdés
Rengeteg Animét nézek és hát rátaláltam erre a kincs animére csakhát indán még csak 11 részig van fenn és addig néznem kell valamilyen animét. Lehetőleg romantikus legyen és ne legyen csőpőgős és ronda pasi benne.... :D Online fentlegyen valahol :P előre is kőszőnőm szépen :D 13/L

2012. dec. 26. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Kamisama 12.része fentvan Namidán , lehet tölteni.

Amúgy minden második romantikus mystikus anime hasonló ehhez ... tehát azért kincsnek túlzás nevezni.

Amúgy nem akarok kötekedni se , de ha olyan rengeteg animét láttál , lassan ideje lenne megtanulni kezelni a MAL-t vagy az ANIDB-t nem ?:O


Mal-ra pl beírod a címét , kiválasztot és ott van a Recommendations fül , ott vannak a hasonlók .

Kamisama Recom : [link]

2012. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem veszem kőtekedésnek :D igen sok animét láttam de foggalmam sincs milyen MAL-ról beszélsz és ANIBD-ről xD én ugy animézek hogy animeweben ismertetőket nézek :D de ot nem találok olyat ami tetszene :[ kőszi a segítséget :D
2012. dec. 26. 18:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó most már értem megnéztem kőszi a segítséget :D amugymeg lehet neked nem de nekem kincs ... mert nagyon aranyos anime szerintem :D
2012. dec. 26. 18:31
 4/14 anonim ***** válasza:

Értem , ahogy gondolod .


Ha Pl fórumozol AnimeAddicts-on , ajánlom a MAL-t , mert tudsz ott 1 listát vezetni a látott animékről és pontozni őket és külön aláírást is tudsz csinálni fórumokra .

2012. dec. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát... - Yumeiro - talán?
2012. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ajánlani tudom a Shugo Chara-t, feltéve hogy még azt nem láttad :D Jó sok része van (3 évad) és a története is aranyos.
2012. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát már a Yumeiro Patissier-t is láttam és a shugo charat is Ikutooo Yoruuu *-* fan :D de kőszőnőm :D
2012. dec. 29. 21:49
 8/14 anonim válasza:
Az Inu x Boku ss az hasonlo de gondolom azt mar lattad :)meg talan az Ookami to Koushinryou az ami hasonlo :):D
2013. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kőszi a 2. nem láttam utánanézek :DD
2013. jan. 5. 21:10
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja de láttam XD csak úgy ismertem hogy Spice and Wolf
2013. jan. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!