Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a különbség a Fullmetal...

Mi a különbség a Fullmetal Alchemist és a Fullmetal Alchemist testvériség között?

Figyelt kérdés
nem értem mert sokban hasonlítanak de mégis picit külömböznek

#anime #Fullmetal.alchemis
2013. jan. 6. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem picit különböznek hanem nagyon.


A sima HagaRen Greedy/kapzsi/ megjelenése után filler végig.

Akkor nem volt több manga így a fele filler lett.

A Hagane no Renkinjutsushi (2009) , azaz a Brotherhood teljesen a mangát követi végig.

2013. jan. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TheGame ***** válasza:
71%
a testvériség sokkal jobb ládtam az összes részét még a filmeset is:)
2013. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kameko-san ***** válasza:
100%

Az elejük tényleg hasonlít, de csak rövid ideig, és utána teljesen más. A Fullmetal Alchemist előbb készült, az anime készítői találták ki a történetét. Később a manga rajongói kedvéért megcsinálták a Fullmetal Alchemist Testvériséget, ami teljesen a manga eseményeit követi. Máshogy vannak benne a dolgok, mások a szereplők.

A szerintem Testvériség jobb, mint a másik.

2013. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
A testvériségnek nem az a vége, hogy Ed átkerül ,, a mi világunkba" hanem, hogy AL visszakapja a testét Ed pedig a karját és a lábát.
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
rengeteg kulombseg van...nezd vegig mind kettot..megeri megnezni...lehet h a Brotherhood izgalmasabb, de a FMA bolcsek kovenek nyomaban is nagyon tanulsagos sok minden tanulsagos benne...
2013. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

.... Maryann kösz a spiolert

... -_- igazán rendes tőled.

2013. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!