Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyek a legszomor...

THE ... kérdése:

Szerintetek melyek a legszomorúbb/sírósabb animék?

Figyelt kérdés

Íme az én listám:


1: Clannad (gondolom ez nem kérdés)

2: AnoHana

3: Angel Beats

4: Kanon (2006

5: Air

6: Myself ; Yorself

7: Tokyo Magnitude 8.0


ha esetleg van valami, amit nem írtam le és nektek előcsalta a könnyeiteket, írnátok még? ezekhez hasonló sztorikat keresek.



2013. jan. 9. 20:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Én valahogy nem tudtam sírni az AnoHana-n :/ Gondoltam is, hogy majd jól megkönnyezem, mert már annyian mondták, hogy milyen szomorú, de engem felidegesített (az a Yukiatsu végig annyira egy dög volt -.- )

A Hotarubi no Mori e-n sírtam asszem először, aztán meg a Natsume Yuujinchou-n (a negyedik évad utolsó részein :')). Meg a Fairy Tail-en. De azt már nem tudom, hogy melyik részen, szóval biztos szomorú voltam alapból is XD

2014. okt. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ghost Stories (Bújj bújj szellem) vége elég megható érzelmileg.
2014. okt. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:

1. Anohana - annyit sirtam a legutolso reszen hogy az hihetetlen. teljesen beleborzongtam. iszonyat jó

2. Fairy Tail - amikor ilyen nagy pillanatoknal beindul az a lassú háttérzene amit hegedűvel vagy mivel játszanak és közbe a szereplők beszélik ott sírás kozbe a nagy dumákat hogy összetartanak meg minden, hát még a hideg is kiráz, tiszta libabőrös leszek és én is leállok sirni annyira megható, ugy imádom

3. Code Breaker - a végén besirtam annyira tetszett a befejezés amikor a csaj meglátta a parkot ahol a gyerekek játszottak


Rengeteg animét láttam már ezeken kívul, most tobb nem jut eszembe amin igy sirtam volna pedig tuti volt még. kb. ennyi :D 14/L

2014. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
A hotarubi no mori e az a legeslegjobb 45 perces anime amit életemben láttam nem tudom miért de én akárhányszor néztem meg eddig mindig megkönnyeztem a végét és elsőnek nem csak könnyeztem hanem rendesen bőgtem ajálom hogy nézzétek meg kihagyhatatlan
2016. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Youlia válasza:

Hotarubi No Mori E - csak egy 40 perces rész de nagyon jót lehet rajta sírni

Tokyo Ghoul 2. évad végén is jót lehet bőgni (mondjuk az nemépp egy sírós anime)

2016. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
One Piece, ez garantált.
2016. jún. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Napsika sika válasza:
Én a Chrno Crusade-nal a végén sírtam.... :,(
2017. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

Nem tom mennyire vagyok még késő de azért leírom

-Sukitte II Na Yo

-Kobato

-Hotarubi no Mori e (ez csak egy 45 perces)

ezeken én bőgtem hiába nem vagyok valami sírós fajta

meg plusz mondanék 1-et ami nem tudom hogy mások könnyeztek-e vagy csak én :D (szóval ezt csak végső esetben ajánlom xd)

-Rokka no Yuusha harcos anime de én inkább azért könnyeztem mert sajnáltam a főszereplőt :D

2017. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a Naruto Shippuuden 141. része.
2018. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 RozsdaMentes válasza:
Boku dake ga inai machi, legjobb, nagyon durva egy anime, nekem is több helyen majd hogy nem potyogtak a könnyeim, ha még itt vagy akkor feltétlen kukkants rá, 2016-os nagyon érdekes, 12 részes, :)
2018. jún. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!