Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyek a legszomor...

THE ... kérdése:

Szerintetek melyek a legszomorúbb/sírósabb animék?

Figyelt kérdés

Íme az én listám:


1: Clannad (gondolom ez nem kérdés)

2: AnoHana

3: Angel Beats

4: Kanon (2006

5: Air

6: Myself ; Yorself

7: Tokyo Magnitude 8.0


ha esetleg van valami, amit nem írtam le és nektek előcsalta a könnyeiteket, írnátok még? ezekhez hasonló sztorikat keresek.



2013. jan. 9. 20:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ezek OVA-k, de eddig ez a kettő volt a legszomorúbb: a Rurouni Kenshin (zseniális sorozat) előzménye, a Tsuiokuhen egyszerre volt remekül megírt, gyönyörű, szívszaggató, brutális és iszonyúan szomorú. De a másik OVA, ami a befejezése, a Seisouhen, az így... kiölte belőlem a lelket és az életkedvet.

Ami "vicces" annak fényében, hogy az anime, ha nem is egy vidám történet, azért nem is szomorú. Egy átlagosnál jobb történelmi akció-romantikus, de a két OVA... az valami elképesztően lélekölő. Főleg a Seisouhen. Az Tsuiokuhen kötelező darab, még annak is, aki nem ismeri az alapművet, de a Seisouhen... ahhoz lélekben baromira fel kell készülni.

2021. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 turidominik16 ***** válasza:
Lehet hűlyeségnek fog tűnni de a Darling in the franxx utolsó részén elsírtam magam. Szerintem az a legszomorúbb lezárás amit eddig láttam 10/10
2021. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Ny. Dóra válasza:
Szerintem a legszomorúbb anime amit eddig láttam az a Violet Evergarden. ( Igaz nem szoktam szomorú animéket nézni és nem is sírok gyakran animen, de ezen nagyon sokat sírtam.)
2022. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!