Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime-fanok! Van valakinek...

Anime-fanok! Van valakinek infója arról, hogy pontosan mikor folytatják a Bleach-et?

Figyelt kérdés
Dátummal, azzal, hogy az Uraharashop fordítja-e majd ezt is, meg, hogy ugye nem lesz-e filler stb...és ha már itt tartunk, akkor ha valakinek van infója Kaichou wa Maid-sama második évadáról azt is szívesen fogadnám :) Előre is köszi a normális válaszokat!

#anime #Bleach #16. évad
2013. jan. 15. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Bleaches kérdés már van fent 500.

Nem lesz addig folytatása amíg végig nem ér a manga és az még legalább 1-2 év a mangaka állítása szerint.

De ha lessz valószínű hogy az Uraharások vinni fogják.


A Kaichou wa Maid-sama-nak a mangája még mindig fut.

De mivel az első évad előtt is 5év kellett hogy összehozzanak egy sorozatot ez még odébb van, ráadásul nem heti sorozat a mangája.

2013. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy évvel miután leállt az anime láttam több helyen is egy cikket miszerint a mangaka azt nyilatkozta, hogy anime csak akkor lesz ha befejezte, de ő még legalább 4 évesre tervezné. (A forrás NEM biztos). Tehát szerintem 2-3 éven belül ne nagyon számíts rá.
2013. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Főleg úgy, hogy gondolom már kismilliószor elgügyögtétek a népnek és mégse vágja mindenki. (Sajna én is magamtól kaptam rá az animékre és ugyan ragályos, de mivel én terjesztem, ezért mindenki csak azt tudja amit én...:/ )
2013. jan. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!