Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bleach-ban melyik részben...

A Bleach-ban melyik részben jön össze Ulquiorra és orihime?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Omg

Epicfail.

Egyikben sem , ezt a fa**ágot honnan szedted ?

2013. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek össze egyikben sem, csak furának tűnő kapcsolat van közöttük. Ezt Kubo egy interjúban azzal magyarázta,h mikor kitalálta Ulqiorra karakterét, akkor eredetielg azt tervezte,h Ulqiorra az emberek világában élő arrancar lesz, aki Ichigóékkal fog egy suliba járni és majd beleszeret Orihimébe,ezért vannak ilyen jellegű félreértések és fanfictionök.
2013. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó, ezt hol olvastad? o_o
2013. ápr. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó interjút szoktak készíteni a mangakákkal és azt hiszem ott volt az egyikben. Mert másoknak is feltűnt,h Ulquiorra és Orihime között mintha szorosabb lenne a kapcsolat és ez sehogy sem derült ki a történetből h miért és ezért egy interjú során rákérdeztek.
2013. ápr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Óh, értem. ^^ hát, én eddig még nem láttam azt az interjút, pedig érdekelne. majd egyszer. :D
2013. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tensa Zangetsu válasza:
lol.iet sem hallotam még mint ez a kérdésXD
2014. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!