Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto manga (spoiler) hogyan...

Naruto manga (spoiler) hogyan fog folytatódni szerinted?

Figyelt kérdés

Szerintetek a háború hogyan fog tovább alakúlni? Ugyebár ott tartunk, hogy Orochimaru visszakapta karjait, majd feltámasztotta a négy Hokagét. Szerintem erre egyikünk sem számított. Szerintetek mi a célja a négy Hokagéval? A háború melyik oldalára fognak beállni?


Csak egy kis közös elmélkedésre gondoltam, hátha megjósoljuk a történet folytatását:)



2013. febr. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem fog egyik oldalra se állni, mert ő is mondta, h nincs érdekeltsége a háborúban. Sztem először egy tipikus Edo Tensei feltámasztásra rácsodálkozás lesz, tehát hh feltámadtak, milyen kor van, miért lettek feltámasztva és hogyan (mert ugye nem volt egyszerű) aztán válaszolgatnak Sasuke kérdéseire, ami valszeg az Uchihákkal kapcsolatos lesz. Mert ugye:

-az 1. hokage többször harcolt Madarával és közben valszeg jól megismerte

-a 2. kezdte meg az Uchihák elszigetelését, mikor létrehozta a konohai "rendőrséget" (ANBUt) az Uchihákból h mind egy helyen legyen és így jobban szemmel lehet őket tartani

-a 3. ott volt a Kyuubi támadásakor és utána elég sokáig, beszélt Itachival is az Uchiha mészárlásról meg Sasuke sorsáról

-a 4. harcolt Tobival meg ugye elég jól ismerte őt

Aztán sztem Sasuke Madaráék ellen fordul, egy 3. félként lép be a háborúba.

Sztem az sem elképzelhetetlen,h Oro is lecsap a 4 hokagét használva,de én pl ennek nem örülnék, nagy harcok lennének meg minden de én vhogy nem igazán akarom.

2013. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha Sasuke Madara és Obito ellen fordul, és ezt elmondja a hokagéknek, akkor lehet h kapna Hashirama DNS-éből és majd felébreszthetné a Rinnegant. De ez már túl nagy boost lenne Sasukének.
2013. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sasuke Hashirama DNS-t márcsak max Madarától kaphatna és csak akkor ha melléjük állna

De mint azt Madara is mondta a Rinnegan-t csak élete végén sikerült felébresztenie pedig Hashirama génjei már rég megvoltak neki

Szal kizárt hogy Sasuke Rinnegan-t kapjon :P


Inkább az lenne érdekes, ha Minato találkozna Naruto-val vagy Obito-val

2013. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sasuke kaphatna DNS-t az első hokagétől mivel az fel lett támasztva... És ha megkapná, majd a háborúban a halál küszöbén állna mint anno Madara (csak ő az öregség miatt volt) akkor felébredne a Rinneganja, szal teljes mértékben elképzelhető. De remélem nem fog megtörténni.
2013. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy két lábon járó zombi Hashirama-tól használható DNS-t nem nagyon tudna kapni

esetleg még Orochimaru-tól mert nála kell lennie DNS-nek ha fel tudta támasztani őt

2013. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A feltámasztott Nagato Rinneganja is tökéletesen működött a volt jinchurikikben meg Kabuto is mondta,hha megtalálta volna Shisui testét és feltámasztja, akkor használhatták volna kedvük szerint a Sharinganját.
2013. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a képességeit tudják használni de szerintem egy Edo-s Hashirama nem tudna géneket adni
2013. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most jósolok valamit ami biztosan be fog következni:

Minato találkozik Obitoval és megdöbben amikor megtudja, hogy ő volt a maszkos támadója anno.

Na és persze tuti találkozni fog a fiával is :) én személy szerint örülnék egy Naruto vs. Minato csatának :D


Orochimaru meg (ahogy előttem is mondták) nem fog semelyik oldalra sem állni ...

2013. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem kicsit fura hogy Orochimaru aki eredetileg a fő rossz fiú volt ilyen semlegesen áll ilyen dolgokhoz
2013. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!