Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A 666 sátán mangában megtudnát...

A 666 sátán mangában megtudnátok mondani, hogy a végén mi történik?

Figyelt kérdés
Jio és ruby összejönnek-e,vagy valami más spoiler.......Igazából ha lehet rendes válaszokat kérnék, tudom mért nem nézem meg meg satöbbi de az 55 résztől nincs magyarul, és én németes vagyok és azt se értem egy mangában......Eléggé függő lettem :D de azért google fordítóval nm az igazi inkább mondjátok el légyszi :D Köszönöm

2012. dec. 15. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem , nézd egy shounen mangától ne várdmár el hogy random emberek összejönnek.
2012. dec. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem nagyon miről beszélsz, nem vagyok ennyire mangafan, de simán megtörténhetne....közel álltak egymáshoz....de nemértem. az írónak nem lenne jó ha egy happy endet beleírna?
2012. dec. 15. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Az írónak megérné , csak azért az nem így megy .

Lehet úgy járt a mangaka ezzel a mangával hogy megbukott , nem fogyott , rosszul ment az ív , így elvetették maradt x hete írni neki egy rövid utolsó arcot.

2012. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem jönnek össze. Sajnos :D

Én is németes vagyok, de végigolvastam angolul(keveset értettem, de a lényeg megvolt).

Elmennek kiszabadítani Rubyt, akiről kiderül, hogy egy angyal, Sunderphon(azt hiszem, az utolsó számú angyal).

Utána elrepülnek, majd egy nagyon nagy bálnába kerülnek, aminek a belsejében hatalmas városszerű valami van. Ott jó sokat küzdenek, kiderül, hogy Kirin(az edzőjük, egyébként van a homlokán egy harmadik szem) és Kujaku(gonosz, össze akarja gyűjteni a démonokat, ő is egy közülük) ikertestvérek, és róluk szólt az a monda.

Kiderül Zeroról is(Jio farkas tanítója), hogy ő is egy angyal. Itt egy kép a kabbalahk-ról : [link]

Odaérnek a Zenom egyik főgonoszához, akiről meg az derül ki, hogy Ruby "apja". Meg hogy egy kicsit démoni.

Aztán a főfőgonosz összerakja a két legendás o-partot, így a két kabbalah összeolvad, és kezdetét veszi a világvége. A két kabbalah egy gömböt alkot, ami elkezdi magába szippantani a kimaradt részeit(Zero, Cross, Ruby, Jio stb.) A gömb elkezd kiterjedni az egész Földre, elkezdi megához ragadni az élő dolgokat.

Aztán Jio becsapja a főfőfőgonoszt azzal, hogy úgy tesz, mintha átállna az ő oldalára, és el akarná foglalni a világot. Kinyírja, majd megjelenik Satan, aki el akarja foglalni a világot... :D

Aztán az a valami elkezdi felvenni a démonok és az angyalok alakját. [link] Ezzel mutatva, hogy megvan mind, hogy armageddon legyen.

Satan elmeséli Jionak, hogyan jöttek létre a kabbalahk, valamint maga Jio. [link] Ez szerintem nagyon jópofa ötlet volt. [link]

Satan és Jio harcolnak, Satan áll nyerésre, de Jio a barátai miatt érzett kötelékkel legyőzi őt.

Ugye Jio, Ruby, Zero, Cross és Ruby apja abban a cuccban vannak benne, amit, hogy megmentsék a világot, eltávolítanak a Földön kívülre. Szóval kicsit meghalnak.

A végén Ball és Mei(valószínűleg ő, bár az arcát nem mutatják) összeházasodnak, és lesz két gyerekük. [link]

Lényegében ennyi :D Bocsánat, ha kicsit érthetetlen, én is nagyon régen olvastam már :D

2012. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Érthető volt....Jól mgcsinálták..
2012. dec. 24. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!