Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valami jó animet tudnátok...

Valami jó animet tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Naruto-t ismerem és a kedvencem , bleach az nem érdekel , és a soul eatert kezdtem el nézni !!Tudnátok valami jót ajánlani ezeken kívül ?

2013. febr. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ghost in the Shell - Páncélba zárt szellem

[link]

2013. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is nagyon biroma naruto shippuuden-t!! Az a kedvencem amiatt kezdtem el nezni animeket:) amit ajanlok es jok az a d gray man , death note , fairy tail!!! Nagyon jok!!!
2013. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Death Note
2013. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában a one piece a legjobb. Japánban a legnépszerűbb sorozat. (Népszerűbb mint a top 10-es lista maradék 9 tagja együttvéve)


Csak annyi a baj van vele hogy a grafikája nem túl jó.


Illetve a a fate/zerot is ajánlanám.


Pár mondatban a tartalmuk:


One piece:


Kálozokról szol. A történet kezdete előtt kb 20 évvel elfogták Gold ROgert a kalóz királyt. Ö volt a legerősebb, leggazdagabb kalóz, mindenki rengeteget tőle.

Nyilvános kivégzése volt, ahova rengeteg ember elment. A tömegből valaki ordítva megkérdezte tőle hogy hol van az a rengeteg kincs amit elrabolt, majd így válaszolt:


"A kincsemet akarjátok? Keressétek! Mindet egy helyen hagytam!"


Majd kivégezték. Ekkor kezdődött el a kalózok nagy kora, mert ugye mindenki a kincset akarja.

20 évvel később, Luffy is elindul szülő falujából hogy megtalálja a kincset, hogy ö legyen a következő kalóz király.

Csak az a baj hogy nincs se legénysége, se hajója. :D

A történet folyamán furcsábbnál furcsább emberek csatlakoznak majd hozzá. :D

De annyi előnye van hogy évekkel ezelőtt megevett egy démongyümölcsöt.


Démongyümölcs: Nagyon ritkák, és akik megeszik természet feletti erőt ad nekik, 3 féle van:


-paramecia: Megváltoztatja a használójának a testét. Pl. Luffy esetében a gumi gyümölcs, gumivá változott a teste. A lövedékek lepattannak róla, képes megnyújtani a végtagjait.



-zoan: alakváltó gyümölcs. Pl. aki megeszi a farkas gyümölcsöt képes farkassá és farkas emberré változni.



-logia: logia... szinte isteni erőt ad. Pl. tűz, jég, fény, homok stb



fate/zero:

Kb 10-12 évvel a múltban játszódik, a negyedik szent Grál háború.

Ha a Grál megjelenik kiválaszt 7 mágust akik megküzdhetnek érte. De hogy érdekesebb legyen a harc, a Grálnak köszönhetően a mágusok képesek megidézni egy-egy hősi lelket akik velük harcolnak. Alapból olyan lelket idéz meg a Grál akiknek hasonló a személyisége a mágussal, és akkor biztos hogy jó lesz a kapcsolatuk.

De van egy másik idézési módszer is. Ha a Grál választ egy hősi lelket akkor lehet hogy egy gyengébbet sikerül megidézni ami nem túl jó, szóval ha a mágusnak van egy relikviája egy hőstől, akkor öt megidézheti. Így tudja hogy kit fog megidézni, de nem biztos hogy jó lesz a kapcsolatuk. Amelyik páros megszerzi a Grált, annak teljesül egy-egy kívánsága.


Pl. két ismertebb hősi lélek neve akik szerepelnek majd:


SPOILER VESZÉLY SPOILER VESZÉLY SPOILER VESZÉLY

Artur király és Nagy Sándor


SPOILER VÉGE

2013. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Betty-Detty ***** válasza:
Nekem ezek a kedvenceim:Inuyasha,Vampire Knight,Kaichou wa maid-sama,Kamisama Hajimemashite,Special A,Sankarea,Toradora,Lovely Complex.Meg még ezeket is érdemes megnézni szerintem:Slayers,Angel Beats,Tokyo Mew Mew,Full Metal Panic,Full Metal Alchemist,Kaleido Star,Fruits Basket, Ouran Koukou Host Club,Seitokai Yakuindomo,Kilari,Most csak ennyi jutott eszembe,remélem segítettem
2013. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
another, is this zombie?, ga-rei-zero, claymore, kimi ni todoke, highschool of the deaht, vampire knight ennyi jutott eszembe
2013. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!