Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Narutóban mikor Barátkoznak...

Narutóban mikor Barátkoznak össze Naruro és Sasuke?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Soha ... sasuke mindig tolja az emokinget ..

Szóval elég egyoldalú barátság régóta....

2013. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem egyoldalú a barátságuk.. csak sasuke nem mondta ki :))

szerintem már akkor összebarátkoznak, amikor haku ellen harcoltak.

2013. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az lehet , de a shippuuden óta emokinget játszik .


ÉS ugye a legjobb barátjának tartja narutot , viszont ez neki hátrány mert megkellett volna ölnie.

2013. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából soha, csak ráfogják...
2013. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet "tolni az emokinget"? Aláírom, hogy zsenge korom ellenére én vagyok a hülye ehhez az újmagyar nyelvjáráshoz, de sosem értettem, melyik jellemvonásának szól ez a szókapcsolat. Sasukének talán repesnie kellett volna az örömtől, mikor kiderült, hogy értelmetlenül állt bosszút? Csak mert a Shippuuden 1. és 140. epizódja között nem "tolta az emokinget" nagyobb mértékben, mint az alapsorozatban, ugyanúgy kezdett, ahogy előtte befejezte. És bár Sasuke többirányú megfontolásból (no meg az alaptermészetéből adódóan) nem helyezte kirakatba a Narutóval való jó kapcsolatát, a Hakus eset szerintem is magáért beszélt, megmutatta, miért is nem egyoldalú a barátság.

Az eredeti kérdésre tehát a válasz; konkrét vízválasztót nem lehet észrevenni kettejük történetében, de az idő apránként kiépíti a köteléket, amit viszont láthat a néző.

2013. febr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna repesni , de ez elég logikátlan amit most művel , a bátya akaratának teljes ellentétét csinálja , azzal a címszó alatt hogy ez a bátya akarata.

Amúgymeg miért nem tolta végig az emot ? Egyszer ez miatt volt deppy , most az miatt deppy kíváncsi vagyok mit hoz ebből ki Kishimoto , amúgy félre ne érts a lassan elcsépelt Naruto legjobb szála az Itachi-Sasuke , mégha sasuke böszmeségeket csinál akkoris.

2013. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ez pont nem egy logikai kérdés, hanem ideológiai. Abban egyébként igazat adok neked, hogy a konohai lakosság teljes kiirtásával Itachi áldozatát teszi feleslegessé, de ez csak egy vélemény a lehetségesek közül. Én sem határoztam volna el ilyesmit a helyében (na jó, Danzou-ékat lehet, hogy eltettem volna láb alól). Csakhogy Sasuke ennél önkényesebb személyiség. Az ő szemében Konoha nem ér fel a mindenséggel, a klánja viszont már annál inkább. Előbb lakoltatja meg a rokonságának ártókat, mint a falu ostromlóit. Ha épp a haza tett keresztbe a famíliának, akkor annak kell vesznie, nincs mese. Sőt, ő még ennél is tovább megy azzal, hogy az Itachi döntésének köszönhetően világra jötteket (és életben maradtakat) nem tartja létjogosultnak. Tudom, nem ez a világ legszimpatikusabb hozzáállása, de logikátlannak se nevezzük azért.

Azon komolytalan szavak alapján, amiket eddig váltottunk (felteszem, nem egyedül ebben a topicban) te valami végtelenül életvidám, optimista és örökbuzgó ember lehetsz. Bizonyára annyira, hogy még a teljes rokonságod lemészárlása - a szemed láttára - sem törne meg benned semmit. Másnap ugyanolyan derűsen szürcsölnéd a forrócsokit és nevetnél jóízűen a vicceken. Mert ez már csak így megy, egy traumának nem lehet semmi súlya, semmi kihatása az ember jövőjére. Ahamm, persze. Sosem sikerült megértenem, miért ilyen veszélyesen gyenge egyesek beleérző-képessége. Nekem valamiért nem kellett átélnem a képernyőn látottakat ahhoz, hogy elkönyveljem, én sem viselném jobban a következményeit. Fogalmam sincs, te mit vártál volna az esettől.

2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(Meg amúgy ha szerinted kezdettől fogva "tolja az emót", miért kellett hozzátenned, hogy "a Shippuuden óta"?)
2013. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!