Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak azok válaszoljanak akik...

Csak azok válaszoljanak akik a legújabb részeket is látták a naruto mangából! Szerintetek hova tart sasuke orochimaru juugo suigetsu?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam, hogy a tanácsosokhoz mennek, talán.

vannak tippek miszerint a szüleit edozzák fel, de szerintem, akkor máshogy viselkedne sasuke, nem ilyen nyugodtan... bár eléggé kiszámíthatatlan már a személyisége :D

szerinted?

2013. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam, de bennem az is felmerült, hogy a múltba mennek, hogy tisztán lássa a dolgokat bár az túl sci-fis lenne. Nekem igazából az a lényeg hogy vissza kerüljön konohába.
2013. jan. 18. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
hát már konohában van, nem? :)
2013. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap tetted fel a kérdést, de már szerdán kijött a manga :D Konohába mentek
2013. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a komikat. De akkor ha konohaban vannak mit csinálnak ott?
2013. jan. 19. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül... Mivel indulás előtt Sasuke vmi olyasmit mondott,h beszélnie akar velük, gondolom a 2 öreggel akar beszélni, akik folyton a hokage körül mászkálnak plussz ha jól emlékszem Konohában van vmi Uchiha rejtekhely vagymi ahol levannak jegyezve vmi dolgok, amiket csak Sharingannal és Rinnegannal lehet elolvasni, akk gondolom lecsekkolja azt is.
2013. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!