Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Szinkronos vagy...

Animések! Szinkronos vagy feliratos animéket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Én mindkettőt :D Bár elba_ák szinkronnal eléggé.

Vagytok valamilyen csopiba fb-n?? (Animés)

Valaki gyűjti még rajtam kívül az animés ismiket? :'D

Ha igen az bejelölhetne... írjon és küldöm a profilom :))))



2013. márc. 1. 23:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha van magyar szinkronos, akkor azt nézem (nekem igazából nincs vele bajom), de sokkal jobban szeretem a feliratosat :))
2013. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
felirat
2013. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utálom a szinkronos animéket , az nem tudja úgy vissza adni , szóval egyértelmű , h a feliratosak a jók :DD

am én szívesen ismerkedek :)

2013. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
0%
nagyon hülyék vagytok! hogy utálhatjátok a szinkronos animéket!!! :'(( szerintem pedig a japán szinkrona BAROMI GÁZ!!!!!!! hát milyen hangjuk van már te jó ég!!! vegyük a dragon ball animét ott a magyar szinkronat nagyon jól eltalálták de (bár szeretem) a japán szinkron a dragon ball-ba goku hangja iszonyat gyenge béna hánynom kell XPPPPPPPPPPP
2013. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
0%
ÉS NEM CSAK AZ ÖVÉ HANEM MÁSÉ IS UGYANEZ VAN A TÖBBI ANIMÉNÉL IS
2013. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jah hát ez a különbség közted és az átlag nagyobb animések közt , te csak a shounen fightot nézed ami szinkront kapott , más ad lehetőséget. A Dragon Ball-nak is elég közepes a szinkronja ... Egyedül magyar szinkronnal a FMA:Brotherhood-ot tudnám kiemelni , annak iszonyat jól el találták a szinkronját . Amúgy szerintem elég kevés magyar animefan gondolkodik úgy mint te , és annak is a legtöbbje aki animaxot nézve hiszi azt hogy fan .. mert a japán nyelv zseniális , szófordulatos stb . DE nem ezért jó japán szinkronnal hallgatni , hanem a Seyuu-k miatt . Ugyanis ott ez egy kultusz , seeyunak lenni , míg magyarországon a szinkronszínészek legtöbbje meg se erőlteti magát egy kicsit se. Olvasni meg mindenki tud ... legalábbis gondolom aki fórumon tud lógni az jobb esetben elmúlt 8 éves és tud ...
2013. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

a legtöbb jó anime csak feliratosan van meg

nincs ngayon ínyemre a feliratos, mert nem lehet tudni, hogy a felirat készítő mennyire tudja jól a nyelvet, és néha semmi értelme sincs a fordításnak

a szinkronos az úgy ahogy elmegy

viszont néhány anime szinkronosan kész katasztrófa, mert nem találták el a megfelelő szinkronhangot vagy a szinkronhang nem éli bele teljesen magát a szereplő helyébe, de a magyar szinkron legalább hiteles, így nincsenek benne értelmetlen mondatok

szóval mindkettőnek van hátránya és előnye is

szerintem az animetől függ, hogy melyikkel a jobb nézni

2013. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

En feliratosakat nezek, jobban szeretem az eredti hangot. :)

Viszont pl. amikor meg a Narutot neztem a Jetix-en, magyarul ott megtetszett es megszoktam mindenki szinkronhangjat, utana fura volt, hogy Sakura hogy nyavog, meg Naruto is...

A Nana-t magyar szinkronnal neztem, mert nem talaltam feliratot, de tetszett. :)

Neha nagyon el tudjak rontani a feliratot, pl. mikor alatta hagyjak az angolt es annyira tornyosul a szoveg hogy alig latni valamit az animebol. xD Vagy olyan szavakat leforditanak aminek semmi ertelme, vagy rosszul forditjak, ugy, hogy teljesen mast jelent. o.o


Ha elkuldod a profilod privatban bejelollek. :D

2013. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Japánul sokkal élvezhetőbbek. sosem nézem szinkronnal. a Lovely Complex és Vampire Knight szinkronosába belenéztem, de szerintem borzalmas volt. :)
2014. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 sveronikaeva válasza:

én a feliratosakat szeretem de ha valamelyik karakter

tetszik akkor szinkron:3

2014. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!