Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek Az Éhezők Viadalát?

Szeretitek Az Éhezők Viadalát?

Figyelt kérdés
Nektek bejön Josh Hutcherson?

2013. febr. 16. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lattam a filmet is és a könyveket is olvastam, és tetszett :) Mondjuk könyvben először furcsa hogy jelen időben van de hozzá lehet szokni :)
2013. febr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Hazudjak, vagy őszinte legyek?

Néha felmerül bennem, hogy a kérdezők nem is az emberek válaszaira, véleményére kíváncsiak, csak másoktól is a sajátjukat akarják hallani/olvasni és ha nem azt kapják, amire számítanak vagy akarnak, (a hasonló érdeklődésű/beállítottságú válaszadókkal egyetemben) lepontozza a válaszolót. De az is megeshet, hogy csak cseszettül unatkoznak.


Nos, visszatérve a témához: Nem. Az alapötlet nem olyan sablonos, mint amilyennek elsőre tűnik, de rengeteg irritáló, kifejtetlen részlet van benne. (Miért mindig 'Murrica az ultimate survivor? Mi lett a többi kontinenssel, országgal, és a vallásokkal?) A szereplőknek csak egy részét kedvelem, ők pedig igencsak ritkán léptek színpadra a könyvben. A főszereplő felettébb unszimpatikus, mártírkodó, döntésképtelen és frigid, mint a mai tiniregények lányszereplőinek erős 90 százaléka. Szóval nem, nem állítanám, hogy tetszik. A másik kérdésre válaszolva pedig: ismét 'Nem'.

2013. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AccountManagerkovács ***** válasza:

A filmtől sokat vártam, de nagyon nem tetszett. Vontatott, unalmas és kitalálható. Jennifer Lawrence kitűnően teljesít, ezt el kell ismernem, de rajta kívül semmi érdekes nincs benne.


A sztori maga pedig Takami Kosún Battle Royale-jának amerikanizált, tömegtermelt, lebutított kistestvére.

2013. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elolvastam az előző válaszokat..és ennek ellenére nekem ez az egyik kedvenc könyvem :)) de persze izlések és pofonok... a film viszont nem lett olyan jó, mint vártam, mert sok kedvenc részemet kivették belőle, olyanokat is ami a következő könyvekben is van. Nekem nincs bajom Josh Hutchersonnal, de az "én Peetém" (mármint akit elképzeltem) más... de szerintem az ő Peetája is arii :)
2013. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
47%
Nagyon szeretem!!!!!
2013. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nirata ***** válasza:

A könyv nagyon jó (bár Kattnis tényleg unszinpatikus).Nekme Peeta a kedvenc karakterem,bár a filmben nem találták el(semmi bajom Josh-al,de nem neki való szerep)


A film tényleg nem a legjobb, de Jennifer hatalmasat alakít!

2013. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!