Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Hogy rakjam rá a fullmetal...

Hogy rakjam rá a fullmetal alchemist testvériség epizódokat a telefonomra?

Figyelt kérdés
Indavideóról leszettem flv formátumba de az alcatel 1 touch nem ismeri ezt a formátumot ezért nem érek vele semmit de a telefon milyen formátumba tudná lejáccani?Van valami program amivel átlehet konvártálni müködőképesbe?

2013. márc. 2. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk AVI formátumban.

Konverter:

[link]

2013. márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 2. 17:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem jó.Avit sem ismeri.Mi lehet a jó akkor?
2013. márc. 2. 21:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Avi semmiképp nem jó , baromi nagy a fálj tőle . Először is megkéne tudnod milyen fálj-t bír lejátszani a telefonod , majd úgy átkonvertálni hogy a képméret is megfelelő legyen .

Viszont a felirattal szopakodni fogsz , én telóm nem játsza le csak ha a felirat rá van égetve a fálj-ra.

2013. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát jó de milyen formátumokkal próbálkozzak?
2013. márc. 3. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nézd meg a telód mit játszik le ..
2013. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csináltam telefonnal videót az 3gp-be rakta.Abba lehet konvártálni flv-ből vagy aviból?
2013. márc. 3. 14:36
 8/11 anonim ***** válasza:
3GP vagy MP4-et 100% hogy lejatsza, hasznalhatsz a konverteleshez FORMAT FACTORy-t, ingyenes :)
2013. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az mp4-et lejátsza, de nincs kép.Mivel próbálkozzak akkor?
2013. márc. 6. 17:41
 10/11 waland ***** válasza:
Én a Freemake Video Convertert használom, de bármivel konvertálsz, nem árt tudni, hogy mekkora a telód felbontása, mert ha nagyobbra konvertálsz, akkor vagy nem lesz kép, vagy akadozni fog. Milyen telefon?
2013. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!