Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vampire Knight vagy Count and...

Vampire Knight vagy Count and Fairy? +Vélemények a két animéről.

Figyelt kérdés
Közvélemény kutatás:D

2013. márc. 4. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bővebben mind 2vel ugyanaz a bajom ; volt benne lehetőség de csak 1 szálat vittek mivel shoujo animék .


A Count and Fairy az elejétél a végéig a közepes szintet nyomta . Egyszerűen egysíkú és kicsit gyenge volt , ebben is lehetett volna lehetőség .


A Vampire Knight- 1-2 fokkal jobb volt az első évadban , nem nyitott megint csak egy irányban csak a szerelmi 3szög ; pedig ott voltak a nemes vámpírok meg a vámpírvadász klánok , sokkal több volt benne . A Bishouneneket nem értettem minek kell bele egy hadseregnyi mikor Kaname(akit egy patkánynak tartok)-n kívül senki sem kapott nagyobb szerepet benne . Ennek ellenére az egészet megmentett a misztikus szál és Zero szereplése . Sajnos ha összeségben nézem akkor közepesre adnám , mivel a 2.évad szerintem sokkal gyengébb lett az elsőnél . Kár érte sokkal eseménydúsabb és jobb anime lehetett volna belőle a shoujo kereteken bellül is .

2013. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Count and Fairy: Számomra egyszer nézhető, közepes. Ráadásul nincs is normálisan lezárva. Kikapcsolódásnak jó.

Vampire Knight: Eleje jól kezdődött, de a vége számomra nagyon rossz... Főleg,h nem bírom Kaname-t. Yuki-t se bírtam egyre jobban az agyamra ment. Jobb volt,mint a Count and Fairy de nekem ez se jött be igazán.

2013. márc. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vampire knight és a count and fairy főszereplőpje nekem elég hasonló volt, bár Lydiat /nem tudom jól írtam-e/ jobban bírtam mint Yukit. A vk-ban zero volt a kedvencem, márcsak miatta is megnéztem:D A count and fairyben a történet sem igazán tetszett, inkább ilyen gyermek mese szerű volt nekem://
2013. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dejó!:D Én is Zero-fan vagyok, de mindenhol Kanamet istenítik. Na m1! Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2013. jún. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!