Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kizumonogatari?

Kizumonogatari?

Figyelt kérdés
Elvileg 2012 végén vagy 2013 jan-feb be kellet volna megjelennie de semmit nem találtam róla mi kor lesz végül? vagy most még csak japán moziba fut?

2013. márc. 8. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]

?-es azóta is

2013. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ha ezt leadják tegyük fel holnap...akkor rögtön fel lesz téve nyaa-ra angol felirattal?(+-1-2hét) vagy itt is lesz hogy leadják aztán várhatunk 1 jó darabig míg dvd-n kiadják és akkor lesz meg?
2013. márc. 8. 23:49
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogy lessz , ez egy mozifilm , premierek után kb fél évre lesz a BD , de lehet többre , szóval ne most számíts rá.
2013. márc. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
fck...azé köszi a választ
2013. márc. 9. 02:12
 5/16 anonim ***** válasza:
Annyira nem kell aggódni , 4 hónap és jön a Monogatari Series :D
2013. márc. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De abból nem fog kiderülni hogy araragi h találkozott a szöszi vámpirral XD meg az a 3 kari érdekel aki megtámadta XD (Guillotine cutter meg többi)


Bár végülis ha érdekes lesz oké, de pl nisemono eleinte érdekes volt te mikor megnéztem az egész sorozatot vissza gondoltam és rájöttem h nem volt vmi jo xD

2013. márc. 9. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:

Még csak az első novel futott le : [link]

Itt van a Bake-től a Neko-ig.

[link] <- ez fogja a nyáris sorozatot adni , gondolom 20 feletti részes lesz mert a Nekomonogatari: Shiro , Kabukimonogatari , Hanamonogatari , Otorimonogatari , Onimonogatari , Koimonogatari arcokat fogja feldolgozni , magyarul a teljes second season novel-t

2013. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jó sok gatari xDD lehetne már nyár ahh
2013. márc. 9. 13:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Lesz addig is pár jónak ígérkező sorozat : Shingeki no Kyoujin , Aku no Hana , Devil Survivor 2 The Animation , Red Data Girl
2013. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kyoujin-t még várom többi animét nem annyira... mostanában elég kevés jött ki a mi érdekelt
2013. márc. 9. 15:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!