Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Dragon Ball kai-ban benne...

A Dragon Ball kai-ban benne vannak azok a részek amik Son Gohan-ról és Videlről szólnak amikor még iskolába járnak vagy azokat kihagyták?

Figyelt kérdés
A kai ugye A Bb z "feldolgozása" azért kérdezem, mert én megnézném a Z-t is csak kissé nagyon hosszú és engem kifejezetten ez a szál érdekelne.

2013. márc. 9. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs benne. A Kai csak a Cell-es részekig megy el, ez a szál pedig utána jönne. (Szóval nem kihagyták hanem bele se kezdtek, el se jutottak odáig)
2013. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi :)
2013. márc. 10. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a Z az igazi,a teljes...Én sosem néznék meg egy összecsapott szart,a GT-t is ezért utálom mert nem is volt idejük egy normális történet kibontakoztatására a 64 résszel
2013. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szünetben el is kezdem a Z-t :)
2013. márc. 10. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

GT-től mit vársz , ha jól tudom 1:1ben filler.

Sőt a Zed Buu teljes arc is csak azért csinálta a mangaka mert kellendő volt a DB , az előtti arc-ot tervezte az utolsónak és ezért nincs benne a Kai-ban a Buu arc .

Mondhatjátok hogy jobb az eredeti , de szerintem a Kai remake lett jobb , eredeti Zed-ben 4rész azzal ment el hogy goku hasra gyúr , így volt annyi időhúzás mint a pi**a . Na meg már előtte is Goku több részen át csak sprintelt a mennyben ... nem véletlenül lett majdnem 40részes a Vegeta Saga.

2013. márc. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Z eleje tényleg el lett egy kicsit húzva,de az sem jó ha folyamatos harcok vannak,kellenek ilyen kis lazulós részek is,mondjuk a Z nehezen indul be.A Raditz harc nem valami nagy szám,utánna pedig elég sokat kell várni mire megérkeznek a csillagharcosok...de a Dermesztős résztől kezdve beindulnak az események
2013. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A dragonball pont az időhúzással volt a legjobb kai-t megse nézem soha.
2013. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólag már a Kai-hóz is készítik a Buu arc.-ot.Szerintem jobb is igy és a Z elején télleg eltúlózták az időhúzást de megérte végig nézni őket!:)
2013. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!